ua en ru

"Пережив пекло Шахтарська і Красногорівки": в Авдіївці від кулі снайпера загинув боєць АТО (фото)

"Пережив пекло Шахтарська і Красногорівки": в Авдіївці від кулі снайпера загинув боєць АТО (фото) Фото pixabay.com

Волонтери повідомили, що хлопець з перших днів був на цій війні

В Авдіївці Донецької області від кулі снайпера загинув житель Павлограда Дніпропетровської області, боєць двадцять п'ятої бригади Андрій Борисенко. Про це повідомляє ГО "Павлоградське об'єднання воїнів-учасників АТО і волонтерів "Патріот" на своїй сторінці в Facebook.

"ГО "Павлоградське об'єднання воїнів учасників АТО і волонтерів "Патріот" з привеликою скорботою сповіщає про непоправиму втрату - загибель нашого земляка, павлоградця Андрія Борисенка. Воїна славетної 25 окремої повітрянодесантної бригади, який загинув від кулі снайпера в м. Авдіївка Донецької області", - сказано в повідомленні спільноти.

Волонтери повідомили, що Андрій був з перших днів на цій війні.

Зазначається, що боєць АТО пережив пекло Шахтарська, Красногорівки, шахти Бутівки, Авдіївки й багатьох гарячих точок Донбасу.

"В свої молоді роки йому довелось пережити пекло багатьох гарячих точок багатостраждального сходу, в яких цей сміливий хлопчина стояв на захисті нашого з вами спокою", - зазначили в спільноті.

"Пережив пекло Шахтарська і Красногорівки": в Авдіївці від кулі снайпера загинув боєць АТО (фото)

Фото: Андрій Борисенко (facebook.com/Павлоградське-обєднання-воїнів-учасників-АТО-і-волонтерів-Патріот)

Наголошується, що хлопець неодноразово, незважаючи на небезпеку, виконував завдання за лінією фронту з групою так званих "Їжаків".

"Він ніколи не скаржився на труднощі! Завжди з посмішкою на обличчі знаходив теплі слова підтримки для кожного. Спи спокійно, друже! Дякуємо за наші життя, воїне, ти назавжди залишишся в нашій пам'яті добродушним, усміхненим хлопчиком. Герої не вмирають", - написали згорьовані волонтери і ветерани.

"Пережив пекло Шахтарська і Красногорівки": в Авдіївці від кулі снайпера загинув боєць АТО (фото)

Скріншот поста (facebook.com/Павлоградське-обєднання-воїнів-учасників-АТО-і-волонтерів-Патріот)

Нагадаємо, що 19 грудня в районі Верхньоторецької на Донбасі загинув старший солдат житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, 24-річний Артем Гульцьо. У загиблого залишилися батьки, дружина, двоє дітей – хлопчики у віці 4 роки і 1 рік 2 місяці.