"Першість потрібно віддати стрічкової глисте": Путін відзначився висловом про "вільне кохання"

"Першість потрібно віддати стрічкової глисте": Путін відзначився висловом про "вільне кохання"
Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Президент РФ навів дуже дивне порівняння

Володимир Путін відзначився висловом про "вільної любові", порівнявши моногамію з стрічкової глистой. Про це він заявив на засіданні Координаційної ради з реалізації Національної стратегії дій в інтересах дітей, повідомляє "Дождь".

"[Вільна любов] в примітивному вигляді викладалася як усуспільнення жінок, але це у людей із примітивним свідомістю, з соціалістичним, а у еліти зовсім по-іншому. У еліт це було засновано на положеннях Маркса і Енгельса, в тому числі на роботі Енгельса про сім'ї, приватної власності і державі, де він писав, що, якщо сувора моногамія є верхом чесноти, то безумовне буквальне першість потрібно віддати стрічкової глисте, де в сорока тисячах члеників розташовуються і чоловічий і жіночий апарати. Вона все життя тільки тим і займається, що злягається сама з собою", - сказав президент РФ.

"На це і було засноване на перших порах після 1917-го року ставлення до сім'ї. Тобто вільна любов — вона пропагувалася і практикувалася. Але пізніше, ми знаємо, як на парткомах і месткомах розглядали сімейні справи, як боролися за збереження родини, і це була вже зовсім інша історія. І по ходу розвитку радянського суспільства і по ходу розвитку інституту держави, ставлення до сім'ї теж змінювалося", - додав Путін.

До речі, стало відомо, про що мріє Путін.

"Путін Останній. "Коли людина більше 15 років при владі, у нього їде дах, розвивається манія величі і переслідування", - процитував блогер Ігор Эйдман
відомого письменника і поета Володимира Войновича.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся