ua en ru

"Перші зрушення": синоптик попередила про зміни у погоді

"Перші зрушення": синоптик попередила про зміни у погоді Фото: Погода (unsplash.com/Mikhail Vasilyev)

В Україні скоро очікується підвищення температури

У п’ятницю, 26 січня, над Україною панує антициклон, який забезпечить майже по всій території суху, сонячну, але холодну погоду. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Антициклон Крістіан вигідно та зручно розташувався в Україні. Організовує нам мороз, сонячну погоду та слабкий вітер. Завтра також синоптична ситуація особливо не зміниться. В усіх областях переважатиме суха малохмарна, навіть, сонячна погода. Трохи потрусить снігом на сході, але невеликим та місцями", - відзначила експерт.

"Мороз залишається кусючий", - підкреслила вона.

Найближчої ночі, за даними синоптика, очікується -12-19 градусів, місцями на Сході, Півночі та у Центрі -20-25 градусів. На Півдні вночі -10-14 градусів. Найтеплішою має бути ніч у західних областях, 2-8 градусів морозу.

"Перші зрушення": синоптик попередила про зміни у погоді

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Вдень, у п’ятницю, 26 січня, найтепліша погода в Україні буде на Заході, від 3 морозу до 2 градусів тепла. Також плюсова температура найбільш ймовірна на Закарпатті.

На більшій частині території України у п’яницю вдень очікується-5-10 градусів, на сході та північному сході до -12 градусів.

У Києві в ніч на 26 січня -12-14 градусів, вдень -6-8 градусів. Буде сухо та ясно.

"Холодяка ще потриває до п'ятниці, із суботи почнуться перші зрушення у бік потепління, а в неділю радісні горобцеві хори зацвірінькають усі вулиці з приводу відлиги", - написала Діденко.

"В Україні 28 січня очікується суттєве підвищення температури повітря", - повідомила синоптик.

"Перші зрушення": синоптик попередила про зміни у погоді

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, синоптик попередила про "морозяки".