ua en ru

"Плюс 20 трупів": в мережі розповіли про масові втрати в рядах бойовиків (відео)

"Плюс 20 трупів": в мережі розповіли про масові втрати в рядах бойовиків (відео) Колаж РБК-Україна

На відео показали кладовищі в Алчевську, де поховані десятки терористів

У мережі з'явились відео, де показані масові поховання луганських бойовиків, які були ліквідовані на Донбасі за останні 6 місяців. Про це повідомив блогер під ніком Necro Mancer на своїй сторінці в Twitter.

Автор вивчає та аналізує інформацію з сепаратистських джерел в соцмережах.

Судячи по голосу, який звучить за кадром, відео зняли самі бойовики або їх прихильники. Автор ролика критикує командування терористів, покладаючи на нього провину за масові втрати серед особового складу незаконних збройних формувань.

"Спасибі командирам, які "накомандовали": плюс 20 трупів за 6 місяців війни", - йдеться у підписі до відео.

Блогер під ніком Necro Mancer в коментарях уточнив, що кладовище знаходиться в Алчевську.

"Плюс 20 трупів": в мережі розповіли про масові втрати в рядах бойовиків (відео)Скріншот коментарів (twitter.com/666_mancer)

Також автор зазначив, що на відео можна побачити російський прапор, в той час, як РФ заперечує свою участь у конфлікті на Донбасі.

"Плюс 20 трупів": в мережі розповіли про масові втрати в рядах бойовиків (відео)

Скріншот коментарів (twitter.com/666_mancer)

Відомий журналіст Юрій Бутусов прокоментував цю інформацію.

Кладовищі 14-го батальйону найманців 2-го армійського корпусу ЗС РФ "ЛНР". 20 трупів за 6 місяців. Це втрати одного батальйону і для одного батальйону великі втрати - тим більше, що у супротивника реальний склад таких батальйонів становить 30 відсотків від штату. А у противника на фронті 7 бригад плюс батальйони територіальної оборони. "Призрак" воює на Бахмутської трасі, в районі Жолобка, вважається батальйоном "територіальної оборони", також в тому районі воює 7-я мотострілецька бригада "ЛНР".

"Плюс 20 трупів": в мережі розповіли про масові втрати в рядах бойовиків (відео)

Скріншот поста (facebook.com/butusov.yuriy)

Нагадаємо, що прихильник самопроголошеної "ДНР" Геннадій Дубовий, якого вважають в рядах терористів військовим кореспондентом, розповів, що бойовики відступають на окупованому Донбасі через таких, як пропагандист "ДНР" Костянтин Долгов.