ua en ru

"За наказом Москви": В'ятрович висловився про "розстріл Ради" Зеленським

"За наказом Москви": В'ятрович висловився про "розстріл Ради" Зеленським Фото: На думку В'ятровича, головний герой серіалу "Слуга народу" - агент Кремля (коли.biz)

Експерт вважає, що герой головного "кварталівця" "лінчував" народних обранців не через свої особисті переконання

Директор українського Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович прокоментував резонансний епізод з комедійного серіалу "Слуга народу 2", знятого студією "Квартал 95".

На своїй Facebook-сторінці В'ятрович натякнув, що виконавець головної ролі Володимир Зеленський розстрілює депутатів парламенту не за своєї волі.

"Патріоти" із захопленням поширюють відео Зеленського, який розстрілює парламент. Хоча, судячи з промови, виголошеної перед цим, робить він це швидше за наказом з Москви, ніж через власне обурення", - написав експерт.

Нагадаємо, днями в YouTube з'явився новий ролик популярного серіал "Слуга народу 2". За сюжетом, герой Володимира Зеленського намагається вмовити депутатів Верховної Ради проголосувати за реформи. Коли депутати "провалили" голосування, Зеленський-Голобородько взяв у руки два автомата і розстріляв парламентаріїв.

До речі, Зеленському пригрозили кримінальною справою за "розстріл Ради".