ua en ru

"Під колеса автомобіля": водій трамвая висадила пасажирів посеред проїзної частини (відео)

"Під колеса автомобіля": водій трамвая висадила пасажирів посеред проїзної частини (відео) Фото: Трамвай (kyivcity travel)

У мережі обурилися порушенням водія громадського транспорту

У Львові водій трамвая висадила пасажирів посеред дороги, в результаті чого могли постраждати люди. Відповідне відео було опубліковане на сторінці "Varta1 - Варта1" в соцмережі Facebook.

На подію відреагував начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар.

"Водій трамвая 1045 у цій ситуації грубо порушила правила дорожнього руху, тим самим спровокувала небезпечну ситуацію. Дякуємо водієві Богдан Андрійович, що вчасно зоориентувався і загальмував. За фактом цього інциденту зі всіма водіями проведемо додаткові інструктажі. Від імені ЛКП "Львівелектротранс" перепрошуємо водія за заподіяння небезпечної ситуації під час руху. Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв'язків з громадськістю ЛКП "Львівелектротранс", - написав він у коментарях до відео.

Висадила під колеса авто....

Опубліковано Богданом Андрійовичем 19 листопад 2017 р.

Відео: Водій трамвая висадила пасажирів посеред проїзної частини (facebook.com/groups/govarta1)

"На зупинці двері трамвая можуть бути відкриті...але навіть аварійка у трамвая не ввімкнена! Оштрафувати водія трамвая!" – відзначили в мережі.

"І там водій трамвая натупив, чим піддав людей, яких перевозив, небезпеці", - написали користувачі.

"Там є пішохідний перехід. Але водій трамвая висадила людей на повороті на парапети! Тобто залишила пасажирів у пастці між парканом і трамваєм перед автомобілем! І таке там не раз буває, я стикалася", - написала Лобода.

"Хм... 1. Висадка пасажирів точно не в дозволеному місці - там немає виходу на тротуар, дорога закрита огорожею. 2. Автомобіль зупинився відразу, з мінімальним гальмівним шляхом, тому про яке перевищення швидкості може йти мова, незрозуміло", - зазначив Любомир Рудко.

"Під колеса автомобіля": водій трамвая висадила пасажирів посеред проїзної частини (відео)

"Під колеса автомобіля": водій трамвая висадила пасажирів посеред проїзної частини (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/govarta1)

До речі, в Україні з початку року в ДТП загинули майже 3,2 тисячі осіб.