ru ua

"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)

"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото) Фото: facebook.com/nextbike.kyiv

Кияни засумнівалися в інформації про масову крадіжку велосипедів

У мережі повідомили, що в центрі Києва нібито розграбували пункт громадського велопрокату, який розташовується на Хрещатику. Про це написав журналіст Олексій Курпас на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Прокату велосипедів на Хрещатику більше немає, його вкрали! Судячи з усього, у деяких скотство - це нормальний стан! Зламати лавочку, кинути сміття прямо на вулицю, наплювати в під'їзді, щось вкрасти", - зазначив журналіст.

"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)

Фото: Паркування велосипедів (facebook.com/aleksej.kurpas)

Проте чимало користувачів сумніваються в інформації про крадіжку, оскільки ніхто не заявляв про зникнення велосипедів. Люди вважають, що всі транспортні засоби просто розібрали і повернуть, коли накатаються.

Інцидент прокоментували в мережі:

"А може просто велики розібрали?".

"Велосипеди розібрали. Всі так відразу не крали. Всього за два тижні вкрали 5 велосипедів, 1 повернули".

"У Польщі теж спочатку крали. Потім зрозуміли, що немає сенсу".

"Огидно".

"Тільки вранці дізналася, що з'явився такий сервіс, а його вже й немає!".

"Печаль".

"У мене такої інформації немає. Звідки вона у вас? На фото порожня парковка - Це так. Це періодичне явище, коли розбирають велосипеди".

"Олексій Курпас, можете дати більш розгорнуте пояснення Вашого повідомлення? Звідки Ви взяли, що вкрали цілий прокат велосипедів, ще й на Хрещатику?".

"Напишіть, будь ласка, спростування цієї інформації, оскільки вона не правдива. Директор Nextbike щось не бачить в системі стеження, щоб хтось вкрав велосипеди, вони катаються по місту, стоять на інших паркувальних майданчиках. Нагадую, оскільки це пілотний запуск, велосипедів і локацій не дуже багато".

"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)

Скріншот поста (facebook.com/aleksej.kurpas)

"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)"Під носом" у КМДА? У мережі заявили, що в центрі Києва розграбували пункт громадського велопрокату (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/aleksej.kurpas)

Пізніше з'явилася інформація від директора Nextbike Олексія Кушки. Він спростував інформацію, та як перевірка по сістеме стеження показала, що всі велосипеди знаходяться в місті, на них катаються або вони стоять на інших паркувальних майданчиках.

"На фото порожня парковка - це так. Це періодичне явище, коли розбирають велосипеди", - зазначив Кушка.

Нагадаємо, у Києві запустили систему велопрокату Bike sharing.

Кожен велосипед оснащений GPS, завдяки чому компанії відомо, де він перебуває, хто ним користувався в останній раз і де залишив. Вартість 30 хвилин прокату становитиме 30 гривень. Абонемент на місяць буде коштувати 199 гривень. А за 599 гривень можна придбати абонемент на сезон.

Раніше повідомлялося, що в мережі обурені кричущим поведінкою київських "мажорів".

До речі, Супрун розповіла, чим небезпечний малорухливий спосіб життя.

Що може статися під час поїздки на машині (відео: STYLER.rbc.ua)