ru ua

Подають в суд: у скандалі з паралімпійської медалісткою з Харкова нові подробиці

Подають в суд: у скандалі з паралімпійської медалісткою з Харкова нові подробиці Колаж РБК-Україна

Конфлікт з сусідами набирає обертів

Сусіди паралімпійської медалістки з Харкова Анни Пашкової зібралися подавати на неї до суду. Про це повідомляє "Оглядач".

Як пояснює Ганна Пашкова, сусідам не сподобалося те, що під час конфлікту через пандус біля під'їзду, дівчина знімала все, що відбувається на відео, а потім опублікувала ролик в соціальних мережах.

"Коли я знімала відео, навіть в думках не було ні на кого нападати. Я навпаки захищалася. Так як в той день я сама намагалася перед сусідами відстояти свої права. І ніякої підтримки у мене не було", - повідомила паралімпійська медалістка.

Подають в суд: у скандалі з паралімпійської медалісткою з Харкова нові подробиці

Скріншот фото (facebook.com/Анна Пашкова)

Дівчина повідомила, що вона все одно буде відстоювати свої права, а також буде допомагати таким, як вона. Вона попередила, що, якщо сусідка подасть на неї в суд, вона змушена буде подати зустрічний позов.

"Так от, моя сусідка подає на мене в суд за мою зйомку. Якщо вона мудра жінка, вона цього не зробить. Але якщо подасть, я мовчати не буду. Я маю право подати зустрічний позов за дискримінацію прав людей з інвалідністю!" – сказала Ганна.

Подають в суд: у скандалі з паралімпійської медалісткою з Харкова нові подробиці
Подають в суд: у скандалі з паралімпійської медалісткою з Харкова нові подробиці

Скріншот фото (facebook.com/Ганна Пашкова)

Син сусідки, Борис Заславський підтвердив інформацію про те, що його мати планує йти в суд, так як після того, як відео розлетілося по соціальних мережах та ЗМІ, їм почали надходити погрози.

"У коментарях пишуть, що нам ноги переламати потрібно. Так, я доросла людина і розумію, що неадекватних людей вистачає. Але завжди з декількох десятків тих, хто пише, знаходиться один-два, які додумуються застосувати силу. Я дорослий чоловік, мені вони нічого не зроблять, але я боюся за маму, дружину і дітей", - розповів чоловік.

Крім того, він підозрює, що Ганна Пашкова оприлюднила його номер телефону і, на його думку, такий вчинок не буде сприяти тому, щоб вирішити конфлікт мирним шляхом.

"Іноді телефонують нормальні люди, які тебе чують і підтримують діалог, а є ті, хто просто говорить, які ми нелюди. Ніхто з них навіть не намагався почути нашу позицію. Я не заперечую того, що мама розлютилася, але чому, якщо вже Аня викладала це відео, не опублікувала частину, де я заспокоював свою матір", - розповів Борис Заславський.

Паралімпійська медалістка повідомила, що нікому номер сусідів не повідомляла і зазначила, що вже знайшла адвоката, який представлятиме її інтереси.

Крім того, Ганна Пашкова опублікувала фотографії пандуса, який в найближчий час закінчать.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Харкові паралімпійська спортсменка не може встановити пандус через сусідів.

А також писали про те, що у Сумах не пустили в ресторан через колір шкіри.

Відео: РБК-Україна