ua en ru

"Піддався стадному інстинкту": адвокат провів експеримент на місці ДТП в Харкові

"Піддався стадному інстинкту": адвокат провів експеримент на місці ДТП в Харкові Фото: ДТП в Харкові (Бобок Сергій/УНІАН)

Смертельна трагедія сталася на вулиці Сумській 18 жовтня

Водій Volkswagen Touareg міг побачити Lexus, який з ним зіткнувся, якби подивився вправо. До таких висновків дійшов адвокат Олександр Шадрін, провівши експеримент на місці ДТП в Харкові, передає "Город Х".

Так, адвокат проїхався по шляху другого учасника аварії Геннадія Дронова.

"Думаю, багато, хто їздить за кермом, спостерігали ситуації "фальстарту" - коли водії (особливо, коли за стоп-лінією не видно світлофора і немає дублюючого), чекаючи потрібного сигналу ввечері, перебувають в свого роду трансі і починають рух, коли побачать, що хтось поруч почав рухатися. Volkswagen почав рух, коли зліва від нього авто початок котитися. Volkswagen не звик "пасти задніх" і теж притопил в підлогу, піддавшись стадному інстинкту, дивлячись на свого суперника зліва. Припускаю, що він міг бачити Lexus і спеціально "биконув". Якби подивився вправо, уви справ б його 100% - оглядовість відмінна з його боку", - розповів адвокат.

Відео: Експеримент адвоката (youtube.com/Город Х)

Експерт розповів, що водій Lexus, возмонжо, сподівалася "проскочити" перехрестя.

"Коли Volkswagen почав рух, уникнути зіткнення, швидше за все, вже не можна було. Однак Volkswagen міг уникнути зіткнення в односторонньому порядку. Це моя точка зору на око, без красивих розрахунків. Подивимося, що експерти скажуть", - говорить Шадрін.

До речі, водій Volkswagen розповів про свою провину в ДТП в Харкові. Чоловік упевнений, що його провини немає, і устверждает, що помітити Lexus він просто не міг.