ua en ru

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України Фото: Прапори в музеї НГУ (facebook.com/RShevchenko64)

У музеї всього один зал з патріотичним наповненням

У Музеї Національної гвардії України в Києві знаходяться прапори Комітету державної безпеки (КДБ) та Народного комісаріату внутрішніх справ (НКВД) СРСР. Киянин і колишній помічник голови Державної прикордонної служби України Роман Шевченко обурився наявністю такої великої кількості ворожих прапорів і всього одного залу з патріотичним наповненням в музеї НГУ. Відповідні фото Шевченко опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Просто шок! Це підбірка фото Музею Національної гвардії України, який знаходиться в приміщенні Головного управління НГУ. Після перегляду експозиції складається стійке враження, що керівництво цієї української силової структури, створеної після перемоги Майдану, є або рашистськими агентами, або непрофесійними ватними совками, які підіграють ворогові в гібридній війні", - написав він.

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України

Фото: Музей (facebook.com/RShevchenko64)

За словами Шевченка, в музеї тільки один зал має патріотичне наповнення, а все інше є історією окупаційних військ, що прославляє ворога, "русский мир" та його символи.

"Повно забороненої український законом символіки ВЧК-КДБ-НКВС-КДБ, совкових прапорів і символіки проклятих українцями окупаційних рад", - написав Шевченко.

Однак найбільше його вразила частина експозиції, присвячена Революції Гідності.

"Впевнений, що тут щось не так! Здається, що це кут присвячений "героїчній ліквідації" пузанами-генералами якогось страшного бандформування. Безладна купа якоїсь бандитської холодної зброї викладена на звалені в кутку святі прапори Майдану. А навколо фото "видатних полководців" Внутрішніх військ, які протистояли Майдану і майданівцям", - розповів він.

"І виникає стійке враження, що ці "херої" в ролі переможців, а під їхніми портретами валяються трофеї переможених ... Про Героїв Небесної Сотні та їх вбивць ВВшників мовчок. Ніякого жалю і каяття. Якщо це є головним меседжем про Революцію і на цьому виховують наших молодих нацгвардейців - то біда!" - додав Шевченко.

"Якщо керівництво Національної гвардії України не розуміє, що злочинна історія ВЧК-КДБ-НКВС-КДБ не може бути історією Національної гвардії України і на злочинах російсько-сталінських вбивць, кровопивців і людожерів, винних у смерті мільйонів українців, не можна виховувати українського воїна, то такі керівники повинні бути люстровані та звільнені від посад. Терміново, поки не пізно, інакше Небесна сотня почне зростати", - додав автор посту.

"А потім і окупанти зі зрадниками не забаряться. У найкоротші терміни має бути напрацьована виключно українська ідеологія на якій будуть виховуватися українські солдати і силовики. Виховний процес повинен базуватися виключно на українській історії і злочинцям з ВЧК-КДБ-НКВС-КДБ у ній немає місця. Однозначно", - підкреслив Шевченко.

Він також додав, що "цей жах" можна побачити на офіційному сайті НГУ.

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України

Скріншот поста (facebook.com/RShevchenko64)

"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України"Підіграють ворогу в гібридній війні": кияни обурені великою кількістю прапорів КДБ і НКВД в музеї Національної гвардії України

Скріншот коментарів (facebook.com/RShevchenko64)

До речі, в окупованому Криму щосили рекламують "юну армію".