"Поїхала за інструкціями": Савченко в Москві стала приводом для жартів у мережі

Фото: Савченко в Москві (колаж Styler.rbc.ua)
Фото: Савченко в Москві (колаж Styler.rbc.ua)

Народного депутата порівняли з Штрилицем, який "ніколи ще не був такий близький до провалу"

Народний депутат і колишня полонянка РФ Надія Савченко вирушила до Москви на засідання Верховного суду Російської Федерації, на якому заслухають апеляцію на вирок засудженим українцям Станіславу Клыху і Миколі Карпюку. Про це у своєму Twitter написав адвокат Ілля Новіков, який раніше захищав Савченко в російському суді.

Поїздка Савченко стала приводом для суперечок і жартів в соціальних мережах.

Савченко перетнула кордон РФ без проблем

Користувачі соціальних мереж здивовані тим фактом, що Надії Савченко безперешкодно перетнула кордон Російської Федерації. Деякі припускають, що в цьому випадку не обійшлося без наказу директора російського ФСБ.

“Нічого поганого не хочу сказати про Надії Савченко, яка приїхала до Москви на суд українським в'язням Карпюку і Клыху. Зауважу лише, що ні один прикордонник ФСБ не впустив би її, "вбивцю російських журналістів", в РФ без прямої і однозначної наказу, спущеного від директора ФСБ, який підкоряється безпосередньо президентові РФ. Інакше це там не вирішується: ніхто б не взяв на себе відповідальність", - написав Айдер Муждабаєв.

 

Нічого поганого не хочу сказати про Надії Савченко, яка приїхала до Москви на суд українським в'язням Карпюку і Клыху. Заме...

Опубліковано Айдером Муждабаєвим 26 жовтня 2016 р.

"Поїхала за інструкціями": Савченко в Москві стала приводом для жартів у мережі

"Штірліц близький до провалу"

Знайшлися й ті, хто вважає, що Надія Савченко вирушила до Москви не тільки на засідання Верховного суду, але й за "інструкціями".

“Деякі дивуються, чому Надія Савченко несподівано опинилася в Москві. Все гранично ясно. Старі явки провалені, пошта Суркова розкрита. Довелося їхати за інструкціями особисто", - припустив Тарас Березовець.

 

Деякі дивуються, чому Надія Савченко несподівано опинилася в Москві. Все гранично ясно. Старі явки провалені, пошта Суркова розкрита. Довелося їхати за інструкціями особисто.

Опубліковано Taras Berezovets 26 жовтня 2016 р.

Звичайно, не обійшлося і без жартів в бік російських журналістів.

 

Нагадаємо, після прибуття Москву Надія Савченко записала відеозвернення, яке розмістила у себе в Facebook.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся