Поетична душа: померла відома українська письменниця

Поетична душа: померла відома українська письменниця
Померла письменниця Ганна Чубач (фото: topnews/vn.ua)

Вона написала близько 60 книг для дорослих і дітей

Стало відомо про смерть 78-річної української письменниці, поетеси Ганни Танасівни Чубач. Вона страждала від тяжкої хвороби. Про це повідомив голова Вінницької обласної організації НСПУ Вадим Вітковський.

Ганна Чубач народилася у в селі Плоске Мурованокуриловецького району Вінницької області. Вона була заслуженим діячем мистецтв України. За своє творче життя написала близько 60 книг для дорослих і дітей, понад 500 пісень.

Вона є автором музичної абетки "Алфавітні усмішки", композитором якої є Олександр Білаш, а також музичної казки "Пані Киця" та багатьох ілюстрованих оригінальних абеток.

Першу поетичну збірку під назвою "Йшла синичка до кринички" вона опублікувала ще у 1983 році.

Поетична душа: померла відома українська письменниця

Померла письменниця Ганна Чубач (фото: topnews/vn.ua)

Мати ще замолоду називала Ганну "родимою", тобто талановитою. Так казали на її рідній Вінниччині - родимий, наприклад, до шиття чи будівництва.

Чому вона народилася з поетичною душею? "Тому що я дитя любові - великої і чистої, як сльоза", - пояснювала Ганна Танасівна.

Нагадаємо, 14 лютого помер Сергій Захаров - знаменитий радянський естрадний співак і актор, який народився в Україні. Йому було 68 років.

 

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся