ru ua

Загинули мама і трирічна двійня: з'явилися моторошні подробиці пожежі в Івано-Франківській області

Загинули мама і трирічна двійня: з'явилися моторошні подробиці пожежі в Івано-Франківській області Фото: Пожежа (pixabay.com/ernie)

Сусіди помітили дим, який валив з дому, але було вже занадто пізно

Очевидці розповіли подробиці пожежі в селі Березовска Івано-Франківської області, де у власному будинку загинули жінка і двоє її трирічних дітей. Їх із задимленої хати виносили сусіди, повідомляє ТСН.

Після того, як сусіди помітили дим з-під дверей будинку, почали бити вікна, відкрили двері. Через димову завісу нічого не було видно.

"Євровікна. Якщо б такі звичайні вікна, щілини – швидше було б видно. А так – побачили, коли вже пізно було", - говорить сусідка.

Відео: Трагедія в Івано-Франківській області: загинули мама і трирічна двійня (YouTube/ТСН)

Мешканці села викликали МНС і швидку і намагалися врятувати матір з дітьми, які задихнулися.

"Дівчинка була в першій кімнаті біля розбитого вікна. Телевізор був включений. А мама була в іншій кімнаті, на землі лежала. Не знаю, мене сестра двоюрідна покликала: може, вже десь намагалася підняти її, але вона була на землі", - каже один з чоловіків.

Сусіди вважають, що мама могла укладати спати малюків і сама заснула, а в цей час щось сталося. У МНС також підтверджують, що сильної пожежі навіть не було, адже згоріла тільки шафа в одній із кімнат. Чоловік в цей час ще був на роботі, а старший син-шестикласник пішов гуляти з друзями.

"Ні переносок, ні обігрівального пристрою – нічого не було в тому кутку. На мій суто роздум: мати заснула, а діти могли гратися сірниками або яким-небудь запалювальним пристроєм", - сказав журналістам командир пожежного відділення Василь Михайлюк.

Поліція почала розслідування НП.

Нагадаємо, що вдова добровольця АТО розшукала дитину, яка написала лист її чоловікові.