ru ua

Загине все живе: Далай-лама висловився про ядерну війну

Загине все живе: Далай-лама висловився про ядерну війну Фото: Далай-лама XIV (European Union 2016 - European Parliament)

За словами голови верховного Тибету, у всьому потрібно спиратися на здоровий глузд

Верховний глава Тибету і тибетської церковної організації Далай-лама XIV розповів, що Третьої світової війни швидше за все не буде, незважаючи на те, що відносини США і Росії дуже натягнуті, передає РІА Новини.

"Думаю, що ні", — сказав Далай-лама у відповідь на питання про можливість Третьої світової у зв'язку з зростанням геополітичної напруженості в світі, в тому числі, між Росією і США.

Він вважає, що якщо все-таки станеться ядерна війна, то загине все живе на планеті, тому всім сьогодні "потрібно спиратися на здоровий глузд і широке, неупереджене мислення".

Буддійський лідер також зазначив, що у сучасному світі всі сім мільярдів людей залежать один від одного. Він вважає, що всі люди - це одна сім'я. Найбільший ворог людства - зброю.


"В давні часи люди жили досить замкнутими громадами... Сьогодні всі сім мільярдів людей – це одна сім'я. І будь-яка проблема – це проблема всього людства. А такі проблеми і вирішувати треба по-людськи – зустрічатися, розмовляти. Якщо ж ми спочатку створюємо якісь проблеми, а потім намагаємося вирішити їх силою зброї, то це суперечить логіці... Зброю тільки вбиває, приносить ще більше ненависті", — підкреслив Далай-лама.

Читайте також українська ікона "Призри на смирення", яку визнали чудотворною, вже більше двох років "гастролює" по Росії.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)