ua en ru

Викрадення немовляти в Києві: з'явилися скандальні подробиці про злочинницю

Викрадення немовляти в Києві: з'явилися скандальні подробиці про злочинницю Фото: Викрадачка дитини в Києві (facebook.com/anton.gerashchenko.7)

20-річна жінка вкрала дитину з коляски в дитячому саду

Даяна Шаль, яка викрала немовля в Києві, незадовго до того, як скоїти злочин, народила дитину. Про це розповіли в ефірі програми "Говорить Україна".

20-річна жінка зізналася журналісту каналу "Україна", що народила дитину у себе вдома в душі, а після цього викинула його на смітник. При цьому подруга Даяни стверджує, що жодного разу не могла відповісти на різноманітні питання, що стосуються протікання вагітності. Коли дівчину запитували про аналізи та призначення лікаря, вона говорила, що не пам'ятає.

Своєму хлопцеві Руслану Даяна надсилала фотографії нібито їх спільної дитини відразу після його народження. Чоловік не був присутній при пологах, але був упевнений, що його дівчина народила в лікарні.

"У той день вона показала мені, що перебуває в лікарні, здавала аналізи", - розповів Руслан.

Відео: Сюжет програми "Говорить Україна" (youtube.com/Говорити Україна)

Фотографії дитини, які надала Даяна, передали експерту Олени Федорової, яка зазначила, що на знімках мертве немовля. Вона розповіла, що на обличчі у дитини присутні трупні плями, а на губах є ознаки трупного висихання.

"Смерть дитини настала внаслідок загального переохолодження дитини", - зазначила Федорова.

Батько дитини Руслан не міг повірити в почуте.

"З чого ти взяла, що можеш цю дитину виховати, якщо ти навіть свою втратила? Навіть не сказала мені правду, а промовчала, і викрала дитину... Навіть напоганіший батько не переживе цього, що дитину заберуть..." - обурився він.

Раніше викрадачку дитини розповіла, як вкрала дитину в Києві.