ua en ru

Викрадення немовляти в Києві: суд ухвалив рішення по злочинниці

Викрадення немовляти в Києві: суд ухвалив рішення по злочинниці Фото: Викрадачка дитини в Києві (facebook.com/anton.gerashchenko.7)

20-річна дівчина так і не змогла пояснити, навіщо пішла на злочин

У понеділок, 23 жовтня, в Києві обрали запобіжний захід у 20-річній Дарині Литовченко, яка нещодавно викрала півторамісячну дитину з дитячого садка. Про це повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець на своїй Facebook-сторінці.

Дівчину взяли під цілодобовий домашній арешт з електронним засобом контролю строком на 60 діб.Такім чином, клопотання Київської прокуратури №5 задоволено в повному обсязі.

Викрадення немовляти в Києві: суд ухвалив рішення по злочинниці

Скріншот поста (Facebook/Надія Максимець)

Сама Дарина, якій, до речі, в подальшому "світить" від 5 до 10 років, заявила, що нещодавно народила дитину і викинула на смітник. Роль хлопця Дарини в цьому безпрецедентному злочині ще встановлюється.

"В голові не вкладається, якими мотивами керувалися злочинці! З дитиною, слава Богу, все в порядку. Але якийсь час малюк буде перебувати під наглядом лікарів", - написала раніше Надія.

Викрадення немовляти в Києві: суд ухвалив рішення по злочинниці

Скріншот поста (Facebook/Надія Максимець)

Нагадаємо, що 20 жовтня невідомі вкрали 1,5-місячну дитину з коляски в дитячому саду в Києві.

Пізніше з'ясувалося, що викрадачами немовляти виявилися 20-річні чоловік і жінка з Вишгорода.

Кілька тижнів тому вони втратили свою новонароджену дитину і прийняли фатальне для себе і для іншої сім'ї рішення - придбати або викрасти чужу.

"Замість того, щоб зачати нове життя або усиновити дитину законним чином, вони тепер проведуть довгі роки в місцях позбавлення волі", - прокоментував інцидент помічник міністра МВС Антон Геращенко.

Раніше у прокуратурі повідомили подальшу долю викрадачки дитини в столиці.