ua en ru

Викрадення дитини в Одесі: хлопчик розповів про зловмисницю

Викрадення дитини в Одесі: хлопчик розповів про зловмисницю Фото: Андрій і його мама (npu.gov.ua)

Злочинниця забрала дитину серед білого дня

В Одесі з дитячого майданчика викрали 9-річного хлопчика. Через добу Андрія Єфимова знайшла поліція і повернула матері. Постраждалий хлопчик розповів правоохоронцям всі подробиці викрадення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Одеської області.

За словами Андрія, викрадачка його обдурила, а він весь час просився до матері.

"Вона підійшла до мене на майданчику. Попросила мій телефон, щоб подзвонити знайомим. Я їй дав. Тоді вона подивилася фотографії в телефоні і сказала, що знає мою маму. Запропонувала подивитися місто. Ми поїхали на маршрутці. Після цього я говорив їй, що хочу до мами. Але вона сказала, що мама з дідусем і сестрою поїхали на три дні Київ. І нам доведеться ночувати у її знайомих", - розповів Андрій.

"Наступного дня ми поїхали до неї на роботу, а потім мене знайшла поліція", - повідомив 9-річний хлопчик.

За даними правоохоронців, викрадачка - 17-річна дівчина ромської національності. Поліції злочинниця заявила, що викрала хлопчика заради телефону.

"Я гуляла з племінницею. Підійшла до хлопчика і познайомилася з ним. Запропонувала прогулятися. Сама ж хотіла просто продати його телефон. За нього дали 800 гривень. Я не думала, що так буде", - розповіла затримана під час допиту.

За фактом викрадення дитини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Слідство перевіряє всі версії та мотиви злочину.

Затриманій загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення.

Відео: Викрадення хлопчика в Одесі (YouTube/Сьогодні)

Андрій Єфімов зник з дитячого майданчика на вул. Іцхака Рабіна в Малиновському районі Одеси під час прогулянки з дідом і сестрою. Добу його шукали правоохоронці, рідні та волонтери. Хлопчика знайшли біля ринку "Привоз" в центрі міста.

До речі, раніше у центрі Одеси жінка намагалася викрасти дитину.

Дитина просила допомоги у перехожих біля музею Західного і Східного мистецтв.

Навіть після звернення дівчинки до поліцейського, за словами співробітниці музею, жінка не злякалася двох дорослих людей, один з яких правоохоронець, і наполегливо намагалася вивести дитину на розмову і відвести з собою.