ru ua

Викрадений ФСБ українець Павло Гриб написав листа своїй дівчині

Викрадений ФСБ українець Павло Гриб написав листа своїй дівчині Фото: Павло Гриб (Ігор Гриб facebook.com)

Хлопця виманили з рідної країни заради білоруски

Вивезений в Росії і звинувачений в тероризмі Павло Гриб написав дівчині листа, в якому попросив надіслати йому речі та продукти. Про зміст послання "Єврорадіо" розповіла Тетяна, якій було адресовано лист.

"Мені вже віддали його листи - вони у мене. Потім мені ще показували відео з ним. Там він нічого особливого не говорив: заспокоював мене і говорив, що все з ним нормально. У листах в основному писав про те, що йому потрібно передати. говорив про одяг і їжу. Про таблетках він чомусь нічого не сказав, але я все одно їх передам - ​​у мене список необхідних ліків є", - розповіла Тетяна.

Дівчина повідомила, що листів було два.

alt

Фото: Листи Павла Гриба дівчині (euroradio.fm)

"Дорога Тутенія, як ти? Треба допомогти, тому, як я говорив, зв'яжися і привези, будь ласка, необхідне сюди: треба три плахти, брюки, шорти, шампунь, мило, мочалка, дезодорант, тапочки, труси, штуки дві, рушник, звичайно їжа, печиво, чай, сир і що хочеш. Чекаю тебе, до зустрічі. Можеш розповісти мені про свої справи і розпитати. P.S. Можеш передати свої роздруковані фото теж. P.P.S. Все буде добре, я тримаюся і кохаю тебе", - сказано в тексті першого послання.

"Дорога Таня, пишу тобі з проханням відповісти. Я поки тут перебуваю і чекаю побачення з тобою. Можеш розпитувати мене, якщо є питання і зробити передачу. Расскажешь про все. Головне, не переживай і не впадай у відчай. P.S. Привези ножиці для нігтів та бритву", - йдеться в другому листі.

До речі, в МЗС Білорусі заявили про відсутність повної інформації про ситуацію з Грибом.