ru ua

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото) Фото: Похорон Ірини Ноздровської (РБК-Україна)

Похорони Ноздровської: матір загиблої госпіталізували в лікарню

В селі Демидів Вишгородського району Київської області пройшли похорони Ірини Ноздровської, убитої в кінці 2017 року. З юристом попрощалися у вівторок, 9 січня.

На похоронах була присутня донька вбитої - Анастасія, та інші родичі. Біля будинку чергувала бригада "швидкої допомоги".

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Фото: Похорон Ірини Ноздровської (РБК-Україна)

Матері загиблої стало погано під час похорону. Жінку госпіталізували до лікарні, передає Gazeta.ua.

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Фото: Похорон Ірини Ноздровської (РБК-Україна)

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Фото: Похорон (РБК-Україна)

Провести правозахисницю в останню путь зібралося близько сотні людей.

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Фото: Прощання з Іриною Ноздровською (РБК-Україна)

Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)Похорони Ноздровської: під Києвом попрощалися з убитою правозахисницею (фото)

Фото: Прощання (РБК-Україна)

Також на церемонію прощання прийшли працівники ЗМІ.

Нагадаємо, у Київській області 1 січня в одній з річок правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської.

Раніше родичі повідомили про її зникнення. Ноздровська зникла на шляху з Києва до села Демидів Вишгородського району.

Правозахисниця кілька років вела справу про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку у вересні 2015 року на смерть збив Дмитро Россошанський - племінник районного судді, який на момент ДТП перебував у стані наркотичного сп'яніння. Через два роки після ДТП Ірина змогла добитися покарання для Россошанського. В кінці травня 2017 р. суд засудив його до семи років позбавлення волі, однак 27 грудня він міг вийти з-під варти: в Апеляційному суді Київської області адвокат намагався оскаржити вирок і підвести свого клієнта під амністію, використовуючи порушення, які були допущені судом першої інстанції. Родичі Ірини стверджували, що вона постійно отримувала погрози від Россошанського.

8 січня 2018 року поліція затримала підозрюваного у вбивстві. Ним виявився батько убитого, Дмитро Россошанський. Як заявили в поліції, затриманий не розкаюється в скоєному, і вважає свій вчинок правильним.

До речі, у справі про вбивство юриста Ірини Ноздровської досі до суду не передали клопотання про обрання запобіжного заходу для підозрюваного Юрія Россошанського.