ru ua

Похорон Ноздровської: як провели в останню путь вбиту правозахисницю (відео)

Похорон Ноздровської: як провели в останню путь вбиту правозахисницю (відео) Прощання з Іриною Ноздровською (фото: РБК-Україна)

Похорон Ноздровської. Під час траурної процесії матері Ірини стало дуже погано

Похорон Ноздровської, як повідомлялося раніше, пройшли у вівторок, 9 січня, в селі Демидів Вишгородського району Київської області. Зазначалося, що на похороні були присутні родичі, а також донька вбитої – Анастасія.

В останній шлях вбиту правозахисницю проводжали близько сотні чоловік.

Прощання з Іриною Ноздровською (відео: styler.rbc.ua)

Нагадаємо, у Київській області 1 січня в одній з річок правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської. Раніше родичі повідомили про її зникнення. Ноздровская зникла на шляху з Києва в село Демидів Вишгородського району.

Правозахисниця кілька років вела справу про загибель своєї сестри Світлани Сапатинської, яку у вересні 2015 року на смерть збив Дмитро Росошанський - племінник районного судді, який на момент ДТП перебував у стані наркотичного сп'яніння. Через два роки після ДТП Ірина змогла добитися покарання для Росошанського. В кінці травня 2017 року суд засудив його до семи років позбавлення волі, однак 27 грудня він ледь не вийшов з-під варти: в Апеляційному суді Київської області адвокат намагався оскаржити вирок і підвести свого клієнта під амністію, використовуючи порушення, які були допущені судом першої інстанції. Родичі Ірини стверджували, що вона постійно отримувала погрози від Росошанського.

Нагадаємо, що підозрюваний у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської не розкаюється у скоєному. Особу злочинця встановили завдяки речовим доказам.