ua en ru

"Схоже на діагноз суспільству": у Херсонській області школярки влаштували жорстоку бійку

"Схоже на діагноз суспільству": у Херсонській області школярки влаштували жорстоку бійку Фото: Школярки влаштували публічні розбірки (pixabay.com/ru/users/WenPhotos)

Діти, які стояли навколо, ніяк не втручалися в події

У Каховці Херсонської області дві школярки влаштували публічну бійку на очах у однолітків, які знімали те, що відбувається на телефони, і не намагалися зупинити побиття. Відповідне відео опублікував активіст Дмитро Шакін на своїй сторінці в Facebook.

"Схоже на діагноз суспільству": у Херсонській області школярки влаштували жорстоку бійку

Скріншот поста (facebook.com/Dmytro Shakin)

"Насолода від насильства серед підлітків-школярів – це вже схоже на діагноз суспільству і виховної складової сучасної системи освіти в Україні. Думаю, що оприлюднення цього відео дозволить батькам дізнатися своїх дітей і провести з ними відповідну виховну роботу, а адміністраціям зазначених закладів звернути додаткову увагу на виховний аспект "навчально-виховного процесу", – написав він.

На відео відображена бійка двох школярок. Одна з дівчаток почала жорстоко бити суперницю і тягати її за волосся. При цьому навколо стояло багато дітей, які знімали те, що відбувається на телефони. Тільки коли одна зі школярок здобула "перемогу", до постраждалої підійшов хлопчик і допоміг їй піднятися з землі.

Відео: Бійка школярок в Каховці (facebook.com/Dmytro Shakin)

"Це мерзенне дійство більше схоже на "бої без правил", ніж просто з'ясування стосунків, або побиття школярки. Зі своїми дикими "правилами", про наявність яких свідчить натовп школярів, які зібралися в заздалегідь визначеному місці і не запізнилися на початок "поєдинку". Всі "глядачі" також є співучасниками злочину – їх "захват" від видовища просто вбиває", – додав активіст.

Нагадаємо, що у Миколаєві 17-річної спортсмен побив дитини. За скоєний злочин хлопцю загрожує до восьми років ув'язнення.

13-річний хлопчик був доставлений в лікарню. Медики діагностували у нього перелом лобної кістки та закриту черепно-мозкову травму.