Політ фантазії: до Києва прибули посилки на ім'я Джека Горобця, Тома Сойєра і Нестора Махна

Політ фантазії: до Києва прибули посилки на ім'я Джека Горобця, Тома Сойєра і Нестора Махна
Фото: Посилка (pixabay.com/ru/users/ninita_7)

Загальна вартість товару склала 125 тисяч гривень

У Києві митники затримали кілька посилок з Китаю, які були адресовані літературним персонажам Тому Сойєру, Джеку Горобцю і Нестору Махно.

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Києві, всі посилки надійшли з Китаю експрес-поштою. При їх митному оформленні було встановлено, що транспортні документи на 201 міжнародне відправлення містять неправдиві відомості про одержувача та їх контактних номерів телефонів, а зазначені адреси доставки просто не існують.

Таким чином, Київської міської митницею ГФС затримано 201 міжнародне експрес-відправлення з HD плеєрами, відеокамерами, мобільними телефонами і різними аксесуарами. Загальна вартість товару склала 125 тис. грн.

Політ фантазії реального одержувача цієї купи посилок не обмежився літературними героями або історичними особистостями. Практично всі одержувачі, точніше їх прізвища та імена, варті уваги: Лидка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Леха, Льошка Антошка, Лидка Інвалідка, Собака Бім, Бандит Карпенко і ряд інших, не менш дивних персон. І всі вони, якщо вірити супровідним документам посилок, живуть в місті Путивль, правда, на неіснуючих вулицях у неіснуючих будинках.

В цьому гуморі є і зворотна сторона медалі – свідомий намір вже зовсім не вигаданого людини ухилитися від оподаткування, розбивши свій замовлення на дрібні партії.

Весь товар вилучено, ведеться розслідування.

Нагадаємо, що у Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукерках.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся