ru ua

Політолог розповів, хто стоїть за президентською кампанією екс-мера Глухова Терещенка

Політолог розповів, хто стоїть за президентською кампанією екс-мера Глухова Терещенка Фото: Мішель Терещенко (РБК-Україна/Віталій Носач)

Андрій Золотарьов висловився про рішення Мішеля Терещенка балотуватися на пост президента

Мішель Терещенко - це технічний кандидат, який повинен знизити рейтинг Гриценко. Про це заявив політолог Андрій Золотарьов. Він прокоментував заяву мера Глухова про намір взяти участь в президентських виборах, передає "КП в Україні".

Він зазначив, що Терещенко підтримують або на Банковій, або Тимошенко.

"І на Банковій, і в Тимошенко зацікавлені в такому технічному кандидаті. За наявною у мене інформацією, він контактував минулого тижня з обома командами. Після цього зробив заяву про свою відставку з поста мера Глухова. Судячи з усього, Терещенко вдалося домовитися, і тепер його виставили на президентські вибори як технічного кандидата, завданням якого є знизити рейтинг Гриценка", – зазначив Золотарьов.

Політолог розповів, хто стоїть за президентською кампанією екс-мера Глухова Терещенка

Фото: Андрій Золотарьов (скріншот YouTube/NewsOne)

Експерт зазначив, що Терещенко певний час шукав підтримки у політиків першого ешелону. "Після того, як Терещенко провалив мерство в Глухові, він хоче залишитися в українській політиці. Для цього йому потрібна підтримка. Але майбутнє Терещенка буде залежати від того, наскільки успішно він впорається зі своєю роллю "могильника" рейтингу Гриценка", – резюмував Золотарьов.

Як відомо, під час сьогоднішньої прес-конференції Мішель Терещенко заявив, що буде брати участь у виборах президента України. Минулого тижня він заявив, що подає у відставку з посади міського голови Глухова.