ru ua

Поліцейські Донецької області врятували двох хлопчиків від знущань батька

Поліцейські Донецької області врятували двох хлопчиків від знущань батька Фото: Двоє братів (dn.npu.gov.ua)

В Бахмуті на підлозі під'їзду спали двоє братів

Жителька Бахмута Донецької області вранці знайшла двох хлопчиків віком 13 та 9 років. Діти спали на підлозі в під’їзді багатоповерхівки. Хлопчики втекли з домівки від вітчима-тирана. Про це повідомляє Бахмутський відділ поліції Донецької області.

Жінка, яка знайшла дітей, повідомила до чергової частини Бахмутського відділу поліції, що на другому поверсі багатоповерхівки сплять діти. Поліцейські повідомляють, що два хлопчика спали на підлозі накрившись звичайними гумовими килимками, які вони зібрали з декількох поверхів будинку. Вони були в брудному одязі та дуже голодні.

З'ясувалося, що хлопчики є мешканцями селища Парасковіївка Бамутського району.

"Вночі вони йшли по залізничній колії, лише з одною думкою - піти якнайдалі від суворого батька", - повідомляється на сайті ГУ НП Донецької області.

Правоохоронці привезли хлопчиків до відділення поліції, помили, нагодували та дали виспатись в нормальних умовах. В службовому кабінеті поліцейських діти їли та з "дикунством" дивились мультфільми на телевізорі, у власній родині, за даними поліції, вони таких умов не мали.

Поліцейські Донецької області врятували двох хлопчиків від знущань батька

Фото: Двоє братів (dn.npu.gov.ua)

Повідомляється, що 30-річна матір двох братів напередодні була притягнута до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. А вітчим старшого та батько молодшого хлопчиків вдома не живе, але коли з’являється, - то постійно влаштовує сварки.

В поліції повідомили, що правоохоронці доправили хлопчиків до лікарні та зараз проводять роботу з документування неблагонадійної родини для подальшого вилучення дітей. По відношенню до неповнолітніх ніяких протиправних дій скоєно не було.

До речі, історія з покинутою в Одесі дитиною отримала несподіваний поворот.