ua en ru

Поліція оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова

Поліція оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова Фото: Кингисепп Луан - один з підозрюваних у вбивстві Познякова (strana.ua)

Розшукувані особи можуть ховатися на Донбасі. Вони добре володіють вогнепальною та холодною зброєю, навичками рукопашного бою, можуть бути озброєними і небезпечними

Поліція встановила особи і оголосила у розшук підозрюваних у вбивстві 25-річного водія BlaBlaCar Тараса Познякова. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Київській області.

Правоохоронцями становлено, що 4 квітня Позняків на власному авто Audi А6 виїхав зі Львова до столиці. По дорозі погодився підвезти до Києва двох чоловік, які представилися учасниками АТО, але в місто він не доїхав і зник разом зі своїм автомобілем.

При проведенні оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили, що до скоєння умисного вбивства з метою заволодіння автомобілем Audi А6 можуть бути причетні двоє людей:

Голуб Дмитро Вікторович, 18.11.1979 року народження, позивний "Тоф", уродженець РФ, житель міста Чернівці, який перебуває в розшуку за пограбування;

Голуб Дмитрий Викторович

Фото: Голуб Дмитро Вікторович (kv.npu.gov.ua)

Кингисепп Луан Миколайович, 23.03.1991 року народження, позивний "Лука", уродженець і громадянин РФ, житель міста Макіївка Донецької області.

Кингисепп Луан Николаевич

Фото: Кингисепп Луан Миколайович (kv.npu.gov.ua)

"Розшукувані особи можуть ховатися в зоні АТО. Вони добре володіють вогнепальною та холодною зброєю, навичками рукопашного бою, можуть бути озброєними і небезпечними. Усім, кому відомо місцезнаходження підозрюваних осіб, просимо повідомляти у 102. Грошову винагороду і анонімність гарантується", - відзначили в поліції.

До речі, Styler зібрав всі подробиці зникнення 25-річного львів'янина, який взяв попутника на популярному інтернет-сервісі і зник у Київській області.