ua en ru

"Повний триндець": в мережі обурилися поведінкою поліції у Львові

"Повний триндець": в мережі обурилися поведінкою поліції у Львові Фото: Авто у ямі (facebook.com/MaxDzinera)

Поліцейські погрожували відібрати у чоловіка права

У мережі обурені інцидентом, який стався на дорозі у Львові. Водій автомобіля потрапив в яму на дорозі, викликав поліцію, а прибулий наряд замість того, щоб допомогти намагався відібрати у городянина права. Про цю ситуацію написав сам учасник події Максим Дзинера на своїй Facebook-сторінці.

Поліцейських чоловік чекав півтори години.

"Поліція нова, а методи старі ...Уявіть ситуацію, коли ваша машина потрапляє в 2 ями на дорозі одночасно, лягає на пузо на асфальт, про край дно одній з ям і розбивається один з титанів (недешевих), тече стійка і ламається стакан, який тримає стійку. Ну, ви виходите в осінню пору з машини, крокуючи по калюжах, подивитися, чи все це відповідає дійсності. Викликаєте міліцію, щоб скласти протокол. З мокрими ногами в холодриги чекаєте їх півтори години. Чому півтори?Все просто, тому що одні проявили недбалість за 45 хвилин до закінчення зміни і проігнорували виклик, щоб швидше покинути цю набридливу роботу, а інші ще не вийшли в наряд", - написав Дзинера.

Львів'янин підкреслив, що правоохоронці погрожували відібрати у нього права.

"Ну це ще квіточки, від чого я реально прозрів, це від загрози поліції вилучити у вас права, та скласти на вас протокол про ДТП. Це Зімбабве. Хто як не ПП, зробить вас винним в тому, що ви наїхали на перешкоду (яму) і пошкодили транспортний засіб (власний) - це їх трактування, не моє", - підсумував чоловік.

"Повний триндець": в мережі обурилися поведінкою поліції у Львові"Повний триндець": в мережі обурилися поведінкою поліції у ЛьвовіСкріншот (facebook.com/MaxDzinera)

Користувачі мережі обурилися ситуацією.

"Це повний триндець! Поліцейські зобов'язані були скласти адмінку на того, хто відповідає за цю ділянку дороги!"- прокоментувала Юля Зак.

"Впідземний паркінг", - написав Рибка Андрій.

"Повний триндець": в мережі обурилися поведінкою поліції у ЛьвовіСкріншот коментарів (facebook.com/MaxDzinera)

Нагадаємо, з'явилися подробиці про аварію, в яку потрапила Зайцева 10 років тому.