ua en ru

У Полтаві 70-річна пенсіонерка обдурила телефонних шахраїв

У Полтаві 70-річна пенсіонерка обдурила телефонних шахраїв Фото: Старенька (pixabay.com/ru/users/StockSnap)

Зловмисники вимагали у жінки $2 тис.

У Полтаві літня жінка обдурила телефонних аферистів і допомогла поліції їх затримати. Про це повідомляє місцеве видання "Полтавщина".

У неділю, 17 грудня, 70-річній Ользі Іванівні подзвонив невідомий чоловік, який представився її онуком.

"Бабуся, бабуся! Я в поліції, допоможи", - сказав він їй.

Жінка здогадалася, що це аферист, оскільки голос був не схожий на голос її онука. Крім того, влітку Ольгу Іванівну вже намагалися обдурити подібним способом, повідомивши, що її син потрапив у ДТП.

На цей раз жінка вже знала, як діяти. Якщо минулого разу вона просто кинула трубку, то тепер почала розпитувати афериста, яка допомога йому потрібна. Той попросив пенсіонерку продиктувати нібито слідчому номер її мобільного.

На цей номер подзвонив вже інша людина. Він сказав, що на внука відкрито кримінальне провадження за побиття людини. Щоб справа закрити, потрібно $ 2 тис. Жінка погодилася.

Віддати гроші сказали кур'єру, який під'їде до будинку на "Жигулях" помаранчевого кольору. Однак Ольга Іванівна назвала не свій адресу і зателефонувала в поліцію. Щоб понягнути час, жінка розповідала шахраям про зламаний ліфт і що кур'єр не до того під'їзду під'їхав. В цей час приспіли правоохоронці, які затримали зловмисника.

До речі, українців попередили про активізацію шахраїв.