ru ua

У Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоні

У Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоні Фото: Машина автохама (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Автохам завдав односельцю багато травм

У Полтаві на вулиці Соборності, 50 чоловік наїхав на сусіда і погрожував йому за те, що той садив квіти на клумбі, на якій той хотів паркуватися. Кривдник впевнений, що він повинен ставити авто саме на цьому місці. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.

Несамовитий "автохам", будучи в нетверезому стані заподіяв тілесні ушкодження місцевому жителю, а також замахувався на жінок, які були свідками ситуації.

"Двірко Ю. у стані алкогольного сп'яніння та афекту, під'їхавши на своєму авто, почав лаятися, ображати і погрожувати, що "тут городу не буде", тому що він вирішив на газоні ставити своє авто. Після чого сів у цю машину, її бампером вдарив мене в область коліна, продовжуючи рухатися вперед і викинувши мене на тротуар. Після цього Двірко Ю. вискочив на вулицю і почав мене бити і замахуватися кулаками на присутніх жінок. Цей громадянин кілька разів ударив мене в обличчя, після чого втік додому і покликав "братків", "швидку". Ми викликали поліцію, "швидку". Я отримав ЗЧМТ, струс головного мозку, забій, гематому ділянки нижньої щелепи зліва, рвану рану нижньої губи справа, забій ділянок колінних суглобів", - сказано в повідомленні.

У Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоніУ Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоні

У Полтаві "герой паркування" наїхав на чоловіка, який садив квіти на газоніСкріншот (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Як раніше повідомлялося, у Києві черговий "герой паркування" так поставив у дворі свій автомобіль, що неможливо сісти на лавочку.

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні (фото:РБК-Україна)