ua en ru

Дитяча жорстокість: в Полтаві школярки побили восьмикласницю прямо біля школи

Дитяча жорстокість: в Полтаві школярки побили восьмикласницю прямо біля школи Фото: Підлітки влаштували бійку біля школи (pixabay.com/ru/users/winghundred)

Інцидент стався ще в неділю, 12 листопада, але стало відомо про нього тільки зараз

У Полтаві школярки побили свою восьмикласницю прямо біля будівлі навчального закладу. Про це повідомляє "Полтавщина".

Інцидент стався в неділю, 12 листопада, але про нього стало відомо тільки зараз. Також в мережі опублікували відео бійки, однак незабаром його видалили.

Постраждалої дівчинки, батьки якої вже написали заяву в поліцію, виявилася учениця восьмого класу 38-ї школи, а нападники дівчатка навчаються в інших школах міста.

На записи було показано, як дівчатка спочатку розмовляли біля будівлі, а потім одна з них почали бити одного і тягати її за волосся. Друга школярка била при цьому потерпілу ногами, поки та лежала на землі. Бійку вдалося розняти рарню .який неподалік гуляв з собакою.

Причину конфлікту ні одна зі сторін назвати не могла. Правоохоронні органи підозрюють, що підлітки свідомо замовчують справжню причину бійки

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за нанесення умисного легкого тілесного ушкодження.

Раніше у школі розповіли про учнів, які влаштували "бої без правил" в Херсонській області.

Одна зі школярок вважається важким підлітком. Вона стоїть на обліку в правоохоронних органах за бійки. А ось у її "суперниці" хороші характеристики. Вона розповіла, що йшла на зустріч з подругою просто поговорити.

В поліції відкрили виробництво за нанесення тілесних ушкоджень.

"Розслідується, рішення буде прийнято після отримання результатів судово-медичної експертизи. Зараз проводяться невідкладні слідчі дії", - розповів заступник начальника Каховського відділу поліції Валерій Пестрецов.