ua en ru

"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)

"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео) Кадр з відео (YouTube/VitrenkoNatalia)

У столиці облили кефіром політика-комуніста

У Києві біля будівлі Окружного адміністративного суду представники націоналістичної організації С14 облили білою рідиною скандального політика, голову Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталію Вітренко та її соратників. Відповідне відео опубліковано на сторінці спільноти "C14 news - резерв" в соцмережі Facebook.

"Не буде комунякам спокою на українській землі", - вигукнув один з молодих людей під час нападу.

"Комуністи на чолі з Вітренко прийшли судитись до Окружного адмінсуду. Їм не подобається, що їх "безкарно" кошмарять патріоти і не дають махати червоними ганчірками. За це отримали привітик від С14. Не буде спокою Вітренко і Ко на українській землі", - відзначили у спільноті.

Комуністи на чолі з Вітренко прийшли судитись в Окружний адмінсуд. Їм не подобається, що їх “безкарно” кошмарять патріоти і не дають махати червоними ганчірками. За це отримали привітик від С14. Не буде спокою Вітренко і Ко на українській землі. #С14

Опубліковано C14 news - резерв 26 квітня 2018 р.

Відео: Націоналісти напали на Вітренко і її соратників (facebook.com/c14.news.reserve)

"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)

Скріншот поста (facebook.com/c14.news.reserve)

"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)"Отримали привітик": С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/c14.news.reserve)

До речі, в Дніпрі націоналісти затримали сепаратиста з "ДНР".

У Дніпрі націоналісти з організації С14 затримали терориста з "ДНР". Про це повідомляється в Telegram-каналі право-радикальної організації. Чоловіка звати Шахмурадов Роман Артурович. Він є у списку "Миротворця".

Термінова новина за 26 квітня (відео: РБК-Україна)