Користувачів соцмережі обурив "лайк" Авакова під закликом "кінчити" вбивцю поліцейського

STYLERLIFE        25.09.2016 - 13:58
Фото: Арсен Аваков з телефоном (uainside.info)
Фото: Арсен Аваков з телефоном (uainside.info)

Такий дикий самосуд пропонує влаштувати при затриманні голова поліції Донецької області

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков поставив "Мені подобається" під постом Facebook, в якому голова поліції Донецької області В'ячеслав Аброськін закликав "кінчити" при затриманні підозрюваного у вбивстві поліцейського в Дніпрі.

Це викликало обурення користувачів соцмережі, які вважають неприпустимими схвалення самосуду з боку голови МВС і сам факт таких закликів від керівників нової поліції.

Пост Аброськіна про вбивцю поліцейського в Дніпрі з "лайком" Авакова

Фото: Пост Аброськіна про вбивцю поліцейського в Дніпрі з "лайком" Авакова (Скріншот)

"Близько 10 ранку в Дніпрі невідомий розстріляв патрульних поліцейських. Автомобіль Citroеn, номер авто імовірно АЕ 7053 АА. Можу тільки доповнити - знайти сволоту і при затриманні кінчити. Вбивати поліцейських не можна", - написав Аброськін в скандальному записі.

"По суті правильно, валити. Але це не має право писати співробітник МВС", - пише користувач Вадим Короп.

"І що у нас виходить? Убитий поліцейський. Сумно. Але! Один начальник постить свою думку в Facebook, інший (головний начальник) ставить йому лайк. Жалюгідне видовище", - коментує Андрій Міляєв.

"Голова обласного управління поліції пише: "Знайти і при затриманні кінчити". Це нові закони такі? Я по наївності думав, що нова поліція буде завжди діяти в рамках закону", - зазначив Андрій Іванов.

На момент публікації глава МВС Арсен Аваков ніяк не відреагував на трагічні події в Дніпрі.

Нагадаємо, що поліція розшукує підозрюваного у вбивстві поліцейського в Дніпрі: опубліковано фото і відео з місця злочину.

On Top