ua en ru

Похорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиків

Похорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиків Фото: Похорон Арсена Павлова (Дмитро Смирнов в Twitter)

У Донецьку перекрили рух, а "бюджетників" зігнали на церемонію примусово

Похорон Мотороли, одіозного командира бойовиків "ДНР" Арсена Павлова 19 жовтня стали резонансною подією для сепаратистів Донецька. Перекриті дороги, перевірки на блок-постах, натовпи студентів, яких в примусовому порядку змусили прийти попрощатися з одним з ватажків терриристов, - так проводили терориста в останній шлях.

Нагадаємо, що Арсен Павлов, більш відомий на прізвисько Моторола загинув в результаті вибуху в ліфті власного будинку ввечері 16 жовтня. Після смерті бойовика, керівництво "ДНР" оголосило в "республіці" трехдневый траур.

Похорон Арсена Павлова: життя Донецька завмерло

О 10:00 19 жовтня труну з бойовиком доставили для церемонії прощання в Донецький театр опери та балету ім. А. Солов'яненко.

Будівлю оточили охоронці, а біля входу вишикувалася величезна черга.

Бажають попрощатися з МоторолоюФото: Бажаючі попрощатися з Моторолою (kp.ua)

Як пишуть "Новини Донбасу", працівників бюджетної сфери та студентів у примусовому порядку запросили відвідати даний захід.

Багато студенти відразу ж придумали поважні підстави, за якими можна не піти на цей захід. "Розумні і не йдуть. Різко захотіли хворіти, а й чергувати в гуртожитку", — повідомив очевидець виданню "Донпресс".

Попрощатися з Моторолою прийшов і голова "ДНР" Олександр Захарченко.

Захарченко на церемонії прощанняФото: Захарченко на церемонії прощання (novosti.dn.ua)

Донеччани скаржаться на перекриті дороги у зв'язку з траурною ходою через центр і величезною кількістю військових.

Похорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиків

Фото: Похорон Мотороли (rusvesna.su)

Захарченко прийшов на самому початку церемонії і не весь час знаходився в залі.

Люди чекають своєї черги, щоб попрощатися з бойовиком:

Черга розтяглася від готелі "Донбас Палас" до самого оперного театру. Біля входу в приміщення стоять металодетектори, зі зброєю на похорон Мотороли бойовиків не пускають.

Похорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиківПохорон Мотороли: "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиків

Фото: Похорон Арсена Павлова (novosti.dn.ua, dan-news.info)

До площі перед театром вже під'їхала машина, на якій повезуть труну з тілом Мотороли на кладовище.

Похорон Мотороли: зустріч дружин бойовика

Як відомо, їдучи воювати за "Русский мир" в Україні, Павлов залишив у Ростові дружину і сина. Під час бойових дій під Слов'янському Моторола зустрів нову любов. Наявність сім'ї в Росії не завадило йому зіграти весілля з Оленою Коленкиной, у шлюбі з якою Павлов став батьком ще двох дітей.

Дізнавшись про загибель Мотороли, його перша дружина в інтерв'ю сказала, що разом з сином Данилом приїде в Донецьк на похорон.

Коленкина після смерті чоловіка розмістила в мережі сумний пост з визнанням в любові.

Пост із соцмереж подружжя Мотороли

Фото: Пост з соцмереж подружжя Мотороли (vchaspik.ua)

Скорботна хода по Донецьку на похоронах Арсена Павлова: оплески і натовпи людей

Близько 12:30 тіло терориста винесли з будівлі Донецької опери. Траурна процесія розпочалася з оплисків.

В соцмережах відразу активно відреагували на такий спосіб прощання з бойовиком:

Реакція соцмереж

Фото: Скріншот (twitter.com)

Фотки похорон Моторолы - липовые. Машина пропаганды работает именно так - зачищаются неугодные, бывшие герои, а потом со...

Опубліковано Максимом Бутченком 19 жовтня 2016 р.