ru ua

Священники УПЦ МП разом з титушками зірвали збори громади щодо переходу в ПЦУ (відео)

Священники УПЦ МП разом з титушками зірвали збори громади щодо переходу в ПЦУ (відео) Колаж: РБК-Україна

У багатьох районах Вінницької області проходять збори селян, на яких вирішується питання приєднання до ПЦУ

Відео: YouTube/Roman Kowalski 33-kanal

У п'ятницю, 25 січня, у Вінницькій області в селі Вороновиці на зборах громади стався бунт через те, що в клуб на збори громади прибув десант "русского мира" в рясах, з плакатами і титушками. Про це повідомляє місцеве видання "33-й канал".

Спочатку лунали прокляття, рвалися бюлетені для реєстрації селян, і обзивали опонентів. А коли почалися збори, то проросійські "гості" співали свої молитви замість гімну України і кричали: "Віра наша славна, віра православна".

Відео: YouTube/Roman Kowalski 33-kanal

Крім того, у залі в цей вечір лунало багатоголосе "Ганьба! "57-річному АТОшнику з Вороновиці. У холі клубу попи МП оточили священика УПЦ - секретаря владики Симеона Владислава Демченка. І саме з вуст бородатої компанії звучало все від "іуди, зрадника і гол..го, до 30 срібняків і розкольника".

Окреме шоу влаштував російський поп з Америки. На зборах громади він договорився до того, що "у нас в Росії ... Точніше Америці" переживають за братів і скандально заявив про невизнання помісної православної церкви України ніде в світі".

Відео: YouTube/Roman Kowalski 33-kanal

З його уст також звучали тези "про громадянської братовбивчої війни на Донбасі", про "єдиний слов'янський світ" і "канонічну церкву в Москві".

Відео: YouTube/Roman Kowalski 33-kanal

У результаті російські попи разом з титушками, завдання яких зривати збори в громадах, які хочуть перейти в помісну автокефальну церкву України, практично добилися свого. Збори громади було припинено.

Відео: YouTube/Roman Kowalski 33-kanal

Нагадаємо, що у Вінницькій області в селі Писарівка священики УПЦ (МП) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного.

Раніше повідомлялося, що в Рівненській області 3 громади перейшли під юрисдикцію Православної церкви України.