ua en ru

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото) Колаж РБК-Україна

Дівчина отримала диплом спеціаліста міжнародних економічних відносин і не могла знайти роботу

Дівчина з Харкова потребує допомоги. Катерина захворіла на анорексію і їй необхідно термінове лікування. Через п'ять років хвороби у неї вражені всі внутрішні органи. Також у дівчини втрата кісткової і м'язової маси. Про це написала Діана Ставська на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Два тижні тому я дізналася про Катю з Харкова. І понеслося: пошук клініки, готової взяти в такій запущеній стадії, спілкування з батьками, які вже опустили руки. Але в середу я почула її по телефону - і було зрозуміло, що вона зневірилася, їй дуже страшно, але їй дуже потрібна допомога. Родичі не змогли скооперуватися і організувати доставку до клініки, а мама поодинці не могла налагодити контакт з дочкою", - розповіла вона.

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)

Фото: Катерина (facebook.com/diana.stavska)

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)

Фото: Катерина (facebook.com/diana.stavska)

"Marina Statkevich зробила неможливе, і допомогла перевезти Катю. Стан виявився гірше, ніж я очікувала. Фонд "Орексис", який організувала Zbuker Nana, почав збір грошей на лікування", - повідомила вона.

"Друзі, якщо у вас є фінансова можливість, дуже прошу вас допомогти! Давайте допоможемо Каті. Якщо ви в Москві, і хочете допомогти, я дам координати, як передати гроші. Про все буде докладний звіт. Я знаю, що всі ви, мої друзі і так багато допомагаєте через фонди і безпосередньо, пишаюся дружбою з прекрасними небайдужими людьми, але все одно буду просити допомогти в цій ситуації", - написала вона.

"За п'ять років ось такий стан -23 кг, всі внутрішні органи вражені, втрата кісткової і м'язової маси. Але головне, Катруся дуже хоче жити, і вчора вже сама з'їла кашу. Це дуже велике досягнення для такого випадку, зазвичай доводиться вводити харчування через зонд. Ми дуже сподіваємося, що вона вибереться!" – зазначила Ставська.

"Публікую реквізити: Благодійний фонд "Орексис" ЭДРПОУ/ДРФО 42062127 ПАТ КБ "ПриватБанк" Благодійний внесок на допомогу дем'яненко Катаріні Олександрівни Р/Р 26007052640632", - повідомила вона.

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)

Скріншот поста (facebook.com/diana.stavska)

"Дівчина закінчила університет, отримала диплом спеціаліста з міжнародних економічних відносин. Намагалася знайти роботу - безуспішно. Пішла в Центр зайнятості, де почула від інспектора, що такі фахівці в Україні нікому не потрібні і даром; що роботу вона повинна сама собі шукати по друзям. Запропонували роботу прибиральниці і кондуктора. Катаріна з цього моменту повністю розчарувалася в житті і пішла "в себе", перестала шукати роботу, спілкуватися з людьми, перестала приймати їжу. Не кожен спокійно може усвідомити той факт, що приклавши масу зусиль, часу на навчання, побудувавши масу планів, твої мрії в одну мить розсіються, так як ти нікому не потрібен ні як фахівець, ні як громадянин своєї країни!" – розповіла Наталія Дем'яненко в коментарях.

Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)Уражені всі органи: українців просять допомогти дівчині з анорексією (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/diana.stavska)

Раніше повідомлялося, що маленька Саша терміново потребує операції.

Масове отруєння в Черкасах (фото: РБК-Україна)