ua en ru

Порошенко показав режисерові Линчу "Дім з химерами"

Порошенко показав режисерові Линчу "Дім з химерами" Фото: Петро Порошенко і Девід Лінч (facebook.com/president.gov.ua)

Режисер Девід Лінч і президент Петро Порошенко зустрілися 18 листопада в Києві

Президент України Петро Порошенко і американський кінорежисер Девід Лінч відвідали Будинок з химерами в Києві. Лінч прибув в Україну для відкриття представництва благодійного Фонду, повідомляється на сайті президента.

Фонд Лінча допомагає ветеранам війни, біженцям та жертвам домашнього насильства.

Глава держави подякував Девіду Лінчу за рішення відкрити в Україні цей Фонд.

"Зараз це дуже актуальне і важливе питання для України, яка переживає часи війни і російської агресії: незаконна анексія Криму, агресія на Сході моєї країни. Коли сотні тисяч військовослужбовців повертаються з війни і психологічна реабілітація життєво необхідна для них", - сказав Петро Порошенко.

Порошенко показав режисерові Линчу "Дім з химерами"Порошенко показав режисерові Линчу "Дім з химерами"Порошенко показав режисерові Линчу "Дім з химерами"

Фото: Петро Порошенко і Девід Лінч (facebook.com/president.gov.ua)

За словами Глави держави, ідеї та методологія, яку представляє Девід Лінч, будуть надзвичайно важливими для надання допомоги людям у подоланні стресу. Адже страждають від цього не тільки військові, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, але і цивільні.

Президент також запропонував легендарному режисеру обміркувати можливість створення кіно про українських героїв і ті події, які зараз відбуваються в Україні.

Девід Лінч зазначив, що Фонд буде надавати допомогу і проводити заняття з трансцендентальної медитації для кожного, хто цього бажає. Він також висловив думку про те, що в Україні є потреба у вивченні таких методик психологічної реабілітації.

Відео: Петро Порошенко і Девід Лінч (facebook.com/president.gov.ua)

До речі, Девід Лінч прилетів в Україну на приватному літаку. Організатори зустрічі подарували йому коровай світу - відповідна напис українською та англійською мовами нанесена прямо на хлібі. А ще режисерові серіалу "Твін Пікс" вручили блакитну троянду, адже вона є одним з елементів містичної телесаги.