Порошенко посмертно нагородив військових, загиблих на Донбасі

STYLERLIFE        30.09.2016 - 10:25
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Представлені до нагород військові загинули або отримали поранення в боях поблизу Авдіївки, Зайцево, інших міст на Донецькому та Луганському напрямках

Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі 55 військовослужбовців Збройних Сил України, з них 21 – посмертно.

Представлені до нагород військові загинули або отримали поранення у боях поблизу Авдіївки, Зайцевого, інших міст на Донецькому та Луганському напрямках.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня відзначено капітана Руслана Мимріна, ще трьох військових нагороджено орденом посмертно – капітана Віктора Левківського, старшого лейтенанта Олега Дьяченка та старшого сержанта Павла Вождєва.

Старший сержант Павло Вождєв з 11 вересня 2014 року ніс службу на передових позиціях та неодноразово вступав у збройне протистояння з бойовиками, зокрема в Гранітному, Талаківці, Водяному Донецької області. 18 липня 2016 року під час чергового бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника старший сержант Вождєв перебував на передовій – у ході бою військовослужбовець знищив кулеметний розрахунок ворога, але під час зміни вогневої позиції потрапив під мінометний обстріл противника та отримав поранення не сумісні з життям.

Старший лейтенант Олег Дьяченко неодноразово брав участь у відбитті нападів противника в зоні АТО. Загинув 24 серпня 2016 року під час мінометного обстрілу ворогом позицій опорного пункту, поблизу Красногорівки.

Капітан Віктор Левківський з 25 квітня 2014 року виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції. 9 лютого 2014 року під час оборони табору роти, що розташовувалась у Новоселівці Тельманівського району Донецької області, та евакуації постраждалого особового складу отримав мінне поранення, в результаті якого загинув.

Орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено 19 військовослужбовців, з них 18 – посмертно.

32 військових Президент відзначив медаллю "Захиснику Вітчизни".

До речі, Порошенко назвав рішення Верховного суду РФ про заборону Меджлісу ксенофобським.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top