ua en ru

"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)

"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео) Фото: Ірина Ноздровська (facebook.com/Ірина Ноздровська)

Інцидент стався під будівлею прокуратури Київської області

В ході однієї з громадських акцій під будівлею прокуратури Київської області, мати Ірини Ноздровської стала на коліна і попросила, щоб ці "пройдисвіти" виконали свій обов'язок. Про це повідомила активістка Роксолана Хмара на своїй сторінці в Facebook.

"Це було неймовірне і страшне видовище, коли мати Ірини Ноздровської стала на коліна і попросила, щоб ці "пройдисвіти" виконали свій святий обов'язок і таки посадили за ґрати винуватців вбивства двох її дочок. Прекрасних дівчаток, яких ця проста й мужня родина вивчила і виховала порядными людьми", - сказала вона.

"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)

Фото: скріншот поста (facebook.com/roksolana.hmara)

Слід уточнити, що це вже сьома за рахунком акція протесту громадськості, яка проходить під вікнами у прокурора Дмитра Чібісова. При цьому він жодного разу не вийшов поговорити з людьми.

"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)"Посади вбивць моїх дітей": мати Ноздровської стала на коліна перед прокуратурою (фото, відео)

Фото: громадська акція під будівлею прокуратури київської області (facebook.com/roksolana.hmara)

Більш того, активістка розповіла про шикарний автопарк, який виїжджав з будівлі прокуратури під час "наради".

"Поки ми стояли під прокуратурою, де нам сказали, проходить нарада, звідти весь час одні виїжджали "Бентлі" і "Тойоти", а також інші круті позашляховики. Звідки у прокурорів, які не мають власного бізнесу, оскільки працюють на державній службі, величезні кошти на такі авто?", - поцікавилася Хмара.

Також жінка опублікувала відео, як до прокурора Чібісова звертається сама мати загиблої Ірини Ноздровської, яка в кінці ролика стає на коліна.

Відео: мати Ірини Ноздровської стає на коліна перед прокуратурою (Youtube-канал/Інеса Справедлива)

Нагадаємо, Шевченківський райсуд Києва ще на два місяці продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою Юрію Россошанському, якого підозрюють у вбивстві юриста Ірини Ноздровської.