ru ua

Побив і посадив на ланцюг: у Миколаївській області чоловік-ревнивець жорстоко катував дружину

Побив і посадив на ланцюг: у Миколаївській області чоловік-ревнивець жорстоко катував дружину Фото: commons.wikimedia.org

Лікарі діагностували у 45-річної жінки численні побої всього тіла

У Миколаївській області поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко знущався над своєю дружиною. Як повідомляється на сайті Нацполіції Миколаївської області, 41-річний підозрюваний побив свою дружину, посадив на ланцюг у дворі будинку і змусив 7-річну доньку дивитися на подальші знущання.

Причиною аморальної поведінки чоловіка стали ревнощі: він запідозрив дружину в зраді. Слідчі вважають, що справжня причина криється в хімічній реакції невідомої наркотичної речовини, яку прийняв підозрюваний незадовго до конфлікту.

За словами потерпілої, після повернення додому чоловік дивно поводився і почав з нею безпричинно конфліктувати. В ході сварки чоловік зізнався, що не довіряє дружині і побив її. Після чого він вирішив покарати свою дружину, посадивши її на ланцюг домашньої собаки.

Побив і посадив на ланцюг: у Миколаївській області чоловік-ревнивець жорстоко катував дружину

Фото: Місце злочину (mk.npu.gov.ua)

Він вивів жінку у двір і вчепив на шию пасок, після чого прив'язав до господарської будівлі та змусив дивитися 7-річну доньку на знущання над матір'ю.

Побив і посадив на ланцюг: у Миколаївській області чоловік-ревнивець жорстоко катував дружину

Побив і посадив на ланцюг: у Миколаївській області чоловік-ревнивець жорстоко катував дружинуФото: Місце злочину (mk.npu.gov.ua)

В поліції повідомляють, що такі заходи, на думку чоловіка-ревнивця, виявилися недостатньо жорстокими, і він вирішив катувати дружину електричним струмом. В той час коли чоловік відволікся на телефонний дзвінок, дружина втекла разом з дитиною в сусіднє село до родичів. Чоловік, не усвідомлюючи своїх дій, роздягнувся і відправився на пошуки дружини і дитини, заздалегідь озброївшись сокирою.

В ніч з 29 на 30 березня голова селища звернувся в правоохоронні органи за допомогою, після того як отримав інформацію про те, що оголений чоловік з сокирою ходить на вулицях села. Поліція виявила підозрюваного і затримала в порядку статті 208 КПКУ, після чого з'ясувалося, що він перебував у стані наркотичного сп'яніння в результаті прийняття невідомої речовини.

Березнегуватське відділення поліції ГУ НП за погодженням з прокуратурою повідомило чоловікові про підозру у скоєнні злочину відповідно до ч. ст 2. 146 ККУ "Незаконне позбавлення волі". Згідно із законом покарання за злочин передбачає обмеження або позбавлення волі строком до 5 років.

Жінка була знайдена співробітниками поліції в сусідньому селі, після чого постраждалу негайно відвезли в лікарню. За результатами діагностики на тілі потерпілої виявили безліч травм. Зараз їй надають необхідну допомогу.

Нагадаємо, у Дніпрі на жінку посеред вулиці напав грабіжник.