ua en ru

Пішла проти своїх: українці зворушені історією жінки-добровольця з Челябінська

Пішла проти своїх: українці зворушені історією жінки-добровольця з Челябінська Фото: (колаж РБК-Україна)

Ольга вирішила стати на бік українців

Жінка-доброволець з Челябінська Ольга поділилася своєю зворушливою історією, яка не змогла нікого залишити байдужим. Відповідний пост опублікований у Facebook-спільноті "Повернись живим".

"Тиша - явище відносне. Зараз тихо, а через кілька хвилин може стати гучно. І вдень, буває, стріляють, і вночі. Провокації йдуть постійно", - розповідає Оля.

Відважна дівчина народилася і виросла у Челябінську, займалася спортом, не цікавилася політикою. Однак у певний момент зрозуміла для себе, що їй, як людині чесній, не сподобалося, що її країна проявила агресію по відношенню до іншої держави. Тому дівчина тут же зібрала речі і поїхала в Україну.

Тут вона займалася волонтерством, була добровольцем, потім підписала контракт. Оля стверджує, що зараз ворог притих, однак перед цим на Донецькому напрямку було неспокійно. За її словами, супротивник дійсно стежить, що відбувається на наших позиціях. А ще й провокує.

Пішла проти своїх: українці зворушені історією жінки-добровольця з ЧелябінськаФото: (facebook.com/backandalive)

"Вони обстрілюють посаду і чекають, коли хтось визирне, хто вийде подивитися, і відпрацьовують вже прицільно з хорошою оптикою і хорошими тепловізорами. А після - стріляють по бійницях", - нарікає дівчина.

Також вона стверджує, що ворог випробує новітнє російське озброєння на Донбасі - гвинтівку "Вихлоп". Також найманці тестують оптику. Здавати іспити на реальних бойових діях приїздять випускники російських вузів.

До речі, поза армії Оля себе вже не представляє. Передбачає, що пов'яже своє життя з цією справою навіть після перемоги над ворогом.

Користувачі були зворушені історією хороброї дівчини. Ользі висловлюють теплі слова і щиру подяку:

"Дякую за роботу на українському фронті!"

"Видно, що хороша людина";

"Навіть не уявляю через що їй довелося пройти... Чесна, сильна, справжня! Дякую Вам, Ольго!"

"Викликає повагу";

Раніше ми повідомляли про те, що у зоні ООС загинув доброволець. Його друзі відзначають, що у чоловіка був талант скульптора, він писав чудові вірші і був закоханий в українську мову.