ru ua

Щось пішло не так: в Одеській області 15-річна вагітна школярка покінчила з собою

Щось пішло не так: в Одеській області 15-річна вагітна школярка покінчила з собою Колаж РБК-Україна

Нещодавно дівчина була побита співмешканцем

В Одеській області повісилася 15-річна вагітна школярка, яку нещодавно побив 29-річний співмешканець. Про це повідомив радник голови Одеської ОДА з питань захисту дітей Артем Поланський на своїй сторінці в Facebook.

Артем Поланський розповів, що у 15-річної Габріели було дуже складне життя. Він познайомився з нею ще в 2007 році, коли опікуном дівчинки призначили бабусю. Пізніше, внаслідок юридичної помилки, Габріела потрапила в дитячий будинок.

"Вчора пішла з життя чергова дитина. Габріела, 15 років. Дуже добре пам'ятаю цю дівчину. У 2007 році опіку над Габріелою призначили бабусі. Але щось пішло не так. Кілька разів Габріела була у притулку, потім потрапила в Дитячий будинок, внаслідок юридичної помилки - адже опіка з бабусі не була знята. У минулому році знову повернули бабусі", - повідомив радник голови Одеської ОДА з питань захисту дітей.

Він розповів, що нещодавно Габріелу і її бабусю побив 29-річний співмешканець дівчини, після чого вона знову опинилася в притулку. А після повернення додому Габріела повісилася.

"Півтора місяці тому побиту і вагітну Габріелу привезли знову в притулок. Її і бабусю побив 29-річний співмешканець. Лікарня і знову додому. Вчора Габріела повісилася", - розповів Поланський.

Щось пішло не так: в Одеській області 15-річна вагітна школярка покінчила з собою

Фото: Загибла Габріела (facebook.com/apolanskiy)

Він вважає, що у смерті дівчини винна робота держави та відсутність кризових центрів для важких підлітків. Також Поланський попросив вибачення за цю трагедію.

"Кожен з нас винен у смерті Габріели. Ми недостатньо наполегливі у вимогах до роботи держави. Брак кадрів і фінансів для якісної роботи соціальних служб, Служби у справах дітей. Відсутність кризового центру для таких важких підлітків. Відсутність психологів, потрібні завжди і вчасно. Невтручання правоохоронних органів та відсутність покарання для цього 29-річного виродка. Все це в сумі призвело до трагедії. Впевнений, не першої. Пробач, Габріела. Я теж винен у твоїй смерті", - резюмував Артем Поланський.

Щось пішло не так: в Одеській області 15-річна вагітна школярка покінчила з собою

Скріншот поста (facebook.com/apolanskiy)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Києві чоловік вистрибнув з 9-го поверху.

А також писали про те, що у метро дівчина намагалася вчинити самогубство.

Відео: РБК-Україна