ru ua

Остання поїздка: Безглузду смерть оголеної російської туристки в Домінікані зняли на відео

Остання поїздка: Безглузду смерть оголеної російської туристки в Домінікані зняли на відео Фото: Дорожній знак (listindiario.com)

Уродженка Челябінська від отриманих травм померла в лікарні

В Домініканській республіці за трагічних обставин загинула туристка з Росії, яка через свою недбалість та легковажність втратила життя. Останні секунди її життя зняла на відео її подруга, яка і була свідком нещасного випадку.

Дівчина прилетіла на відпочинок в Домінікану разом зі своїми подругами. 10 жовтня на трасі, що веде до аеропорту Пунта-Кана Наталя вирішила повеселитися і влаштувала відверті танці.

altФото: Загинула росіянка Наталія (idominicana.com)

З одягу на туристки були тільки труси. Росіянка повністю висунулася з вікна і танцювала топлес, в один з моментів видно, що дівчина мало не випала з вікна, утриматися їй вдалося дивом.

Після цього росіянка сіла на вікно, висунувшись по пояс назовні. Дівчина прогнулася і показувала еротичні жести. Вона не помітила, як врізався в дорожній знак.

На жаль, у лікарні Санта-Домінго вона померла від отриманих травм.

Відео: Росіянка в машині (YouTube/ 74/ua)

Як з'ясувалося, на камеру все знімала подруга росіянки - дівчина з України.

У 35-річної Наталії Бородіної залишилася маленька дитина. Російські ЗМІ повідомляють, що дівчина після переїзду з Челябінської області в Москву нібито займалася ескортом.

Нагадаємо, що у Харківській області чоловік прокинувся з вбитою дружиною.