Посол США проспорив 14 упаковок піци, поставивши не на ту команду в Пхенчхані-2018

Посол США проспорив 14 упаковок піци, поставивши не на ту команду в Пхенчхані-2018 Фото: Дипломат програв спортивне парі (Колаж РБК-Україна)

Американський дипломат програв спортивне парі

Посол США в Норвегії Кеннет Брейтуэт програв 14 упаковок піци своєму норвезькому колезі. Про це повідомляє "Сьогодні".

Американський дипломат уклав парі зі своїми норвезькими колегами на перемогу збірної США в зимовій олімпіаді в Пхенчхані.

Брейтуейт посперечався зі своїм норвезьким колегою у Вашингтоні Корі Осом про те, чия збірна завоює більше медалей на Олімпіаді-2018.

У разі програшу, Кеннет Брейтуейт пообіцяв пригостити дипломата піцою.

Норвезька збірна стала переможцем неофіційного медального заліку в Пхенчхані, завоювавши 39 нагород. А американська збірна посіла четверте місце, отримавши 23 медалі.

Тепер Кеннету Бретуэйту доведеться передати в посольство Норвегії, яке знаходиться на території Сполучених Штатів 14 піц з пепероні – по одній піци за кожну завойовану норвезькими спортсменами золоту медаль.

Нагадаємо, ЗМІ висміяли перемогу росіян на Олімпіаді.

У США найбільша газета New-York Post висміяла перемогу росіян на Олімпіаді. Так, авторитетне видання опублікувала матеріал про перемогу збірної Росії на олімпійському хокейному турнірі під заголовком: A team without a country wins hockey gold. ("Команда без країни виграла хокейне золото").

Зазначимо, що на Олімпійських іграх росіяни виступали під назвою "команда атлетів", їм було заборонено використовувати прапор та гімн. У фіналі турніру з хокею росіяни здолали Німеччину з незначним відривом у 4:3.

А в Миколаєві влаштували автопробіг на честь спортсмена, який привіз золоту медаль.

У Миколаєві на честь перемоги спортсмена Олександра Абраменка на Зимових Олімпійських іграх 2018 влаштували автопробіг.

"Десятки машин проїхали колоною від готелю "Турист" до Жовтневого по Центральному проспекту, показуючи всім, що Миколаїв пишається своїми чемпіонами", - зазначили в співтоваристві.