ua en ru

Пост Макаревича про ідіотизм і Медведєва розбурхав соцмережі

Пост Макаревича про ідіотизм і Медведєва розбурхав соцмережі Фото: Андрій Макаревич

Співак відзначив слабкість позиції російської влади в питанні корупції прем'єр-міністра

Російський музикант, лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич обурився реакцією влади на розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомості прем'єра Дмитра Медведєва. На своїй сторінці Facebook співак заявив, що його та інших громадян Росії просто тримають за ідіотів. Російська влада замість того, щоб розбити аргументи авторів розслідування про корупцію прем'єр-міністра Дмитра Медведєва, спростовують його тим, що політик Олексій Навальний перебуває під слідством.

"Я середньостатистичний споживач інформації. Нам показують фільм про Медведєва. І вся інформація начебто аргументована. Що чекає в цьому випадку людина від влади у відповідь? Що пан Навальний нас дезінформує, а насправді все так-то і так-то. І тоді протест в'яне, уражений доводами. Що нам говорять? Що все це нісенітниця, а Навальному вірити не можна, так як він сам під слідством", — написав Андрій Макаревич.

"Це відповідь? Я розумію, що ми всі ідіоти, але щоб настільки?" —обурився музикант.

Варто відзначити, користувачі соцмережі підтримали головний посил Макаревича, про що свідчить кількість лайків і репостов. Пост сподобався 3 тисяч осіб, близько 220 — поділилися на своїх сторінках.

Тим часом у центрі Москви під час протестної акції затримано 4 людини.