ua en ru

"Побудувала собі триповерховий маєток": у Києві викрили стареньку-жебрачку

"Побудувала собі триповерховий маєток": у Києві викрили стареньку-жебрачку Фото: Жебрачка прикинулася паралізованою (pixabay.com/ru/users/Ben_Kerckx)

Жінка прикидається паралізованою

У Києві на Хрещатику викрили аферистку, яка просить милостиню біля метро. Про це розповіла журналістка Світлана Федик на своїй сторінці в Facebook.

"Побудувала собі триповерховий маєток": у Києві викрили стареньку-жебрачку

Скріншот поста (facebook.com/Світлана Федик)

"Центр Києва. Хрещатик. Ці двоє нещасних просять милостиню", - написала вона в коментарі до опублікованих відео.

Опубліковано Світланою Федик 15 листопад 2017 р.

Відео: Жінка прикидається паралізованою (facebook.com/Світлана Федик)

"Знайте, що бабуся, яка прикидається паралізованою, прекрасно ходить. На ваші гроші вона побудувала собі на Закарпатті триповерховий маєток, чим хвалилася перед місцевими продавцями. Дуже груба. Заявляє, що поліція їй до... (не буду писати чого). Як в принципі і люди, які щодня наповнюють її загребущі руки гривнями і нерідко доларами", - додала журналістка.

Недалеко від старенької просить милостиню безрукий чоловік. За словами журналістки, його змушують так "працювати" цигани.

Опубліковано Світланою Федик 15 листопад 2017 р.

Відео: Безрукий чоловік просить милостиню (facebook.com/Світлана Федик)

"Не виключаю можливості того, що його тримають в рабстві і насильно примушують жебракувати. Якщо побачите, (вони працюють на виході зі станції метро "Хрещатик") не давайте їм грошей!" – підсумувала вона.

Раніше у Києві викрили фейкового "безрукого" АТОшника. Автор опублікованого відео змусив жебрака розмотати бинти і показати руки, які йому нібито відрубали в АТО. Руки виявилися цілими, а гроші він просив, бо немає роботи.

Крім того, шахрая поставили на коліна, щоб просити вибачення у бійців АТО.

"Вибачте мене, пацани, що доводиться так заробляти гроші", - сказав шахрай.