ua en ru

"Втратила свідомість": у Росії таємничо померла юна спортсменка (фото)

"Втратила свідомість": у Росії таємничо померла юна спортсменка (фото) Фото: Свічка (Fаcebook.com)

Перед смертю дівчина вирішила провідати подругу

У середу, 25 квітня, в підмосковних Люберцях таємничою смертю загинула 15-річна сноубордистка Дар'я Гумен. Про це повідомляє батько загиблої дівчинки Михайло, передає "360".

"З самого народження ми з самого раннього ранку вставали, годині о сьомій, снідали, готувалися, а потім вона йшла вчитися. Потім тренування, потім додому — уроки. І в 21:00 відбій. І так протягом майже 15 років. Душа в душу: ні разу практично не лаялися, а врешті-решт таке вийшло...", - сказав він.

Більше того, батько дівчини розповів, що Дарина хотіла виступити на наступній зимовій Олімпіаді, а в школі була "круглою" відмінницею.

"Своєю завзятістю вона досягала всього. Крім того, за вісім років навчання в школі я не бачив у неї жодної четвірки, тільки на "п'ять" вчилася", - підкреслив він.

У день трагедії Даша вирішила відвідати свою подругу в Люберцях, однак прийшовши до неї додому, вона відчула себе погано і втратила свідомість. Лікарі, які прибули на місце події, констатували смерть підлітка.

"Втратила свідомість": у Росії таємничо померла юна спортсменка (фото)"Втратила свідомість": у Росії таємничо померла юна спортсменка (фото)

Фото: загибла Дар'я Гумен (instagram.com/daria_gumen)

До речі, в мережі показали фото кладовища в місті Хмельницькому, де поховані загиблі бійці АТО. Відповідний знімок був опублікований на сторінці Lussi в Twitter. Користувачі мережі висловили свої співчуття у зв'язку із загиблими бійцями. За їх словами, "сльози самі навертаються на очі".