ru ua

З'явилися подробиці про АТОшника, який трагічно загинув у київському метро

З'явилися подробиці про АТОшника, який трагічно загинув у київському метро Фото: Боєць загинув на станції метро (pixabay.com/Pexels)

Інцидент стався 8 червня на станції "Академмістечко"

Чоловік, який загинув у київському метро, був офіцером Збройних сил України та пройшов АТО на Донбасі. Його звали Микола Сидорчук, повідомляє "Наш день".

altФото: Микола Сидорчук (nday.te.ua)

Як розповіла однокласниця покійного, військовий народився в селі Малі Вікнини Збаразького району Тернопільської області. Сидорчук закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, а після цього служив командиром взводу 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ.

8 червня, коли сталася трагедія, боєць збирався піти на обстеження до лікаря – він страждав від головного болю після АТО.

altФото: Загиблий боєць АТО (nday.te.ua)

"Я не знаю, що він бачив в АТО, я не знаю, що він там відчував, я можу тільки уявити біль його серця, яке пропускав через себе жорстоку і несправедливу смерть побратимів. У свої 23 роки Коля жив у середовищі, в якій запах повітря було насичене смертю, де досі панує несправедливість і брехню. Він переживав це один, всім казав, що все добре, про війну розповідати не хотів, намагався вберегти дорогих йому людей від важкої правди", — розповіла однокласниця Миколи.

Раніше Styler писав, що у Києві в метро чоловік кинувся під поїзд.