З'явилися несподівані факти про хлопчика, якого школярі зацькували в Дніпрі

З'явилися несподівані факти про хлопчика, якого школярі зацькували в Дніпрі
Фото: Школа (Шмаков Валерій / УНІАН)

Раніше повідомлялося, що у нього стався інсульт через знущання однокласників

П'ятикласник-переселенець Сергій Іванов, якого зацькували учні школи в Дніпрі, переніс інсульт не з вини однокласників. Про це повідомляє "КП в Україні".

"Сергій перейшов в наш клас три місяці тому, до цього він вчився в паралельному класі. З цих трьох місяців він місяць перебував на лікарняному, потім були канікули. Потім знову хворів. В нашому класі він провів якихось два тижні. Нас і наших дітей вже звинуватили, що ми гнобимо людей з Донбасу. Це маячня. Так, на відео ми ведемо себе некоректно. Але це тільки тому, що з нашими дітьми без нашого відома, за заявою Сережиной мами, розбиралася поліція. При цьому класного керівника виставили з класу", - розповіли батьки дітей з 5-Б класу, де вчиться Сергій.

Мама однієї з учениць цього ж класу розповіла, що дітям сказали, що вони погані. Однак цькування відбувалася не в їхньому класі, а в паралельному, де до цього навчався Сергійко.

З'явилися несподівані факти про хлопчика, якого школярі зацькували в Дніпрі

Фото: Мама Сергія (kp.ua)

З початку року однокласники 5-А обзивали хлопчика і закидали його каштанами. У листопаді 2017 дві дівчинки-однокласниці штовхнули Сергійка зі сходинок. В результаті хлопчик порвав зв'язки і місяць пролежав удома.

Мама хлопчика неодноразово зверталася до класного керівника з проханням відреагувати на ситуацію. Оскільки питання не вирішувалося, жінка звернулася до директора школи і Сергія перевели в інший клас. Втім, конфлікти продовжилися.

"В кінці січня моя сестра написала пост в Facebook, попросила допомоги, як розібратися з ситуацією, а трохи пізніше мені зателефонували з патрульної поліції, сказали, що можуть допомогти. Нікого в школу я не викликала. І тут мені телефонують батьки, мовляв, збираємо збори, щоб ставити питання про вилучення дитини із класу. Сам Сергій розповів, що однокласники склали якусь петицію, де всі підписалися, сунули йому в обличчя і говорили, що тепер він уже точно не буде вчитися в їхньому класі", - розповіла мама хлопчика-переселенця.

"Я не кажу, що моя дитина ангел. Але його звинувачували у всіх смертних гріхах. Говорили, що він жує жуйку, ніж зриває урок, класний керівник завела спеціальний щоденник, де виставляла йому оцінки за поведінку", - додала жінка.

За словами поліцейських, діти дійсно негативно ставляться до Сергійка, оскільки чули про його незлагідний характер

"Ситуація склалася така, що хлопчикові було некомфортно у 5-А. За бажанням мами його перевели в 5-Б, він там теж не знайшов контакту з дітьми. Мама звернулася до мене, ми розмовляли з класним керівником та шкільним психологом. Потім мама повідомила, що конфлікт вичерпаний, вона піде на класну годину, куди його запросила класний керівник для бесіди з іншими батьками. Оскільки і від них надходили скарги, що Сергій грубо поводиться з дітьми", - прокоментувала інцидент заступник директора школи Наталія Улович.

З'явилися несподівані факти про хлопчика, якого школярі зацькували в Дніпрі

Фото: Школа (kp.ua)

Класний керівник Галина Бульга, яка нині перебуває на лікарняному, по телефону повідомила, що не бачить ніякої проблеми.

"Коли діти почали скаржитися на Сергійка, я запросила його маму прийти на класну годину, поговорити з дітками, послухати, що вони говорять. Ми поговорили з психологом, вирішили, що проведемо тестування, щоб дізнатися їх ставлення один до одного. Ні в кого не було ніякого агресивного ставлення, в класі Сергія ніхто не ображав. Я не вважала, що щось серйозне, адже це ж діти, вони один на одного скаржаться, потім миряться", - розповіла класний керівник хлопчика.

Зараз Сергій знаходиться на лікуванні вдома. За словами його мами, дитина погано себе почуває від пережитого стресу.

Інсульт у хлопчика дійсно був, але в п'ятирічному віці. Після цього на місці гематоми в голові утворилася кіста.

Раніше з'явилися подробиці про цькування школяра в Дніпрі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся