ru ua

З'явилися нові деталі у справі про вбивство АТОшника в Києві

З'явилися нові деталі у справі про вбивство АТОшника в Києві Фото: Військовому встромили ніж у серце (flickr.com/7armyjmtc)

Сім'я військового вимагає посадити злочинця на 15 років

Анатолій Чивиков, який підозрюється у вбивстві бійця АТО Сергія Олійника, не визнає своєї провини. Про це на засіданні суду заявив його адвокат Ян Войниканис-Мирський передає "5 канал".

"Мій підзахисний не визнає своєї провини. Оскільки ми вважаємо, що досудове розслідування було проведено поверхово, не встановлені фактичні обставини зазначеного кримінального провадження", - зазначає адвокат Ян Войниканис-Мирський.

Трагедія сталася біля станції метро "Золоті ворота". Чивиков двічі вдарив ножем АТОшника з-за того, що той заступився за свого сина-піаніста.

Відео: Злочинець не визнає своєї провини (youtube.com/5 канал)

"Коли він убив, він переховувався. Він побіг на дах, переховувався там. Це ще одна обтяжуюча обставина. Крім того, що він був п'яний, що він пішов за ножем, він прийшов і вставив його в серці мого батька. Втік і переховувався. У мене постійно ця картинка в голові. Я постійно про це думаю ", - розповів син Сергія Олійника Ярослав.

"Я взагалі не можу зрозуміти, як людина, який встромив ножа в серце, на очах у всіх... Що він може пред'явити свій захист? У мене не вкладається це в голові", - сказала волонтер Людмила Кравцова.

Нагадаємо, у зоні АТО загинув 29-річний військовий.

Боєць загинув від кулі снайпера, захищаючи цілісність України.