ua en ru

З'явилися нові страшні подробиці про вбивцю 23-річної учасниці АТО

З'явилися нові страшні подробиці про вбивцю 23-річної учасниці АТО Фото: Дівчині було всього 23 роки (pixabay.com/webandi)

Вбивця кається і допомагає слідству

Прокурор сил АТО Олег Сенюк розповів, що у вбивстві 23-річної учасниці АТО Надії Морозової підозрюється 20-річний однослуживець, який в даний час заарештований. Раніше говорили, що жінка загинула від ворожих куль. Її смерть приховували два дні. Про це повідомляється в сюжеті ТСН. Також повідомили, що вбивця дуже розкаюється у скоєному.

"Він щиро розкаюється і всіляко сприяє слідству. Встановлено, що один з товаришів по службі порушив правила поводження зі зброєю, що спричинило смерть громадянки Морозової. Крім того, перевіряється версія навмисного вбивства", - розповів військовий прокурор Маріупольського гарнізону Андрій Жоган.

"Що там сталося - один лише Бог знає. Бачите: загинула, виконуючи бойове завдання, не інакше. Війна. Одним словом - це війна", - каже мати загиблої Тетяна Морозова.

Як повідомляє ТСН, у батальйоні Надя мала коханого. Коли її вбили, він був на польовому чергуванні. З бійцем, якого підозрюють у вбивстві, вона особистих стосунків не мала, тільки дружні. Офіційно в частині розповідати про обставини відмовляються.

"Я тільки був представником, я привіз Надію. Ми її поховали, і все", - говорить заступник командира 10-го батальйону 59-ї бригади Олександр Кривий.

Також повідомляється, що Надію знайшли у будинку в селі Павлопілля, але її зґвалтували перед смертю.

Як раніше писав Styler, товариша по службі загиблої учасниці АТО заарештували за підозрою у вбивстві.