ua en ru

З'явилися подробиці шокуючого побиття школярки в Чернігові

З'явилися подробиці шокуючого побиття школярки в Чернігові Фото: Школярки побили свою однолітку

Внаслідок отриманих травм дитина опинилася в лікарні

15-річна учениця однієї із шкіл Чернігова, яку жорстоко побили підлітки і зняли агресію на мобільні телефони, опинилася в лікарні зі струсом мозку. Потерпіла повідомляє, що швидше всього її побили "задля розваги". Про це повідомляє ТСН.

"Я не пам'ятаю вже, я навіть болю не відчувала – у мене був такий шок. Я стою одна, проти мене натовп – чоловік 60. Що мені робити, я взагалі не знаю – я сама! Захищатися не можу, нічого зробити не можу, стільки народу було", - ділиться спогадами потерпіла Поліна.

Дівчина розповіла про те, що однією з причин побиття стало те, що вона вступилася за свою подругу, яка не віддала свій мобільний телефон незнайомцям. Хоча швидше за все, це було лише приводом.

"Розумієте, є різні райони. У кожному є такі підлітки, які постійно когось б'ють", - розповіла дівчина.

Мати потерпілої досі не може оговтатися від шоку. І діти, і дорослі, бачили, що відбувається, але ніхто не намагався зупинити. Іноді були слишны вигуки "Хоча б не вбивайте".

"Скільки дорослих людей – і ніхто не міг підійти", - обурюється вона. Зупинила бійку пенсіонерка з сусіднього будинку, яка випадково дізналася, що за гаражами б'ють дитину.

"Як була вдома, так і вискочила. З криками: розбігайтеся, я викликала міліцію, накричала на них. Потім ще одна жінка підійшла. Всі проходили мимо! Я не знаю, чому така байдужість", - зізнається жителька Чернігова.

Підлітки на місці, де били дівчат, про ту подію розповідають, як про рутинну. Кажуть, що подібне відбувається регулярно. У поліції порушили кримінальне провадження за фактом нанесення умисних легких тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, у Чернігові підлітки побили школярку і зняли процес на відео.